Trabzonspor'a Transferi Gerçekleşmeyen Halil'in Yüzünden Düşen Bin Parça

Trabzonspor'da transfer çalışmaları devam ediyor. Bordo-mavililer transfer sezonunda özellikle genç futbolcularla yakından ilgileniyor. O isimlerden biri de Halil Dervişoğlu... Galatasaray ve Beşiktaş'ın da yakından ilgilendiği Halil Dervişoğlu, 1999 doğumlu ve forvet pozisyonunda görev yapıyor. Aslen Trabzonlu olan Halil Dervişoğlu Hollanda takımlarından Sparta Rotterdam forması giyiyor. Takımıyla hazırlık maçına çıkan Halil Dervişoğlu, VOC takımına karşı takımını 2-0 öne geçiren golü kaydetti. 

Trabzonspor'da transfer çalışmaları devam ediyor. Bordo-mavililer transfer sezonunda özellikle genç futbolcularla yakından ilgileniyor. O isimlerden biri de Halil Dervişoğlu... 

Transfer konusunda Galatasaray ve Beşiktaş'ın da yakından ilgilendiği Halil Dervişoğlu, 1999 doğumlu ve forvet pozisyonunda görev yapıyor.  

Aslen Trabzonlu olan Halil Dervişoğlu Hollanda takımlarından Sparta Rotterdam forması giyiyor. Takımıyla hazırlık maçına çıkan Halil Dervişoğlu, VOC takımına karşı takımını 2-0 öne geçiren golü kaydetti. Dervişoğlu'nun gol sonrası yüz ifadesi dikkatlerden kaçmadı. 

 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet Çakır
Ahmet Çakır - 5 ay Önce

Öncelikle iyi günler diler Trabzon sporumuza başarılar dilerim Halil Dervişoğlu transferi çok iyi bir transfer olacaktı kulübün şartlari Sollamasindan Halili transfer etmesinden yanayım bu çocukta yetenek var takip ediyorum