Trabzonspor'dan Abdülkadir Ömür Videosu

Trabzonspor’un yıldız ismi Abdulkadir Ömür’ün sahalara dönüşü video ile duyuruldu.

Trabzonspor’un yıldız ismi Abdulkadir Ömür, Ligin ilk yarısında oynanan Konyaspor karşılaşmasında sakatlanmış ve 2,5 ay sahalardan uzak kalmıştı.

Trabzonspor bugün yayınladığı video ile yıldız oyuncunun dönüşünü duyurdu.

Abdulkadir Ömür’ün geri dönüş sürecinde yaşadıklarını ve çalışmalarının gösterildiği video da Ömür “Geri dönmek için elimden geleni yapıyorum. Tarih 28 Mart 2021. Konyaspor maçından sonraki sakatlıktan sonra ilk defa kramponları giydim. Yaklaşık 2,5 aydır çok sıkı çalışıyorum. Futbolu takım arkadaşlarımı çok özledim. Avrupa Şampiyonası hayalim var. Tekrar güçlü bir şekilde dönüp Avrupa Şampiyonasına gitmek istiyorum ve kendimi ve Trabzonspor’u temsil etmek istiyorum.” İfadelerini kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
mehmet krl
mehmet krl - 4 hafta Önce

senden bi cacık olmaz, daha şimdiden benmerkezci olmuşsun, ben ve trabzonu temsil etmek nedir ya. sen kimsin ki kendini temsil ediyorsun. trabzon olmasa hepiniz birer hiçsiniz. ha şöyle diyebilirdin, trabzonspor efsaneleri arasında yer almak istiyorum deseydin başka idi. bu ahmet başkan hepinizin bi taraflarını fazla kaldırmış anlaşılan. 18-20 yaşındaki bir çocuğa başkan ve yönetim tarafından bu kadar yüz verilen bir külüp hatırlamıyorum. gerçi ahmet ağaoğluda adam gibi külüp yönetseydi şu an beşiktaşın yerinde biz olurduk. daha sezon başlarken saçma sapan yardımcının yardımcısıyla teknik direktör anlaşması yapıp saçma sapan transfer yaptınız. bu kadar saçma işler hayatta bir kere yapılır ama siz bunu en az 3 kere yaptınız yeter istifa edin. seneye yönetimide başkanıda transferleride abdullah avcı belirlesin. yoksa bu futbol cahillerinden bi halt olmaz.