Sarı-lacivertlilerde Trabzonspor deplasmanında Caner Erkin’in maç kadrosuna alınmaması büyük yankı uyandırdı. Yaşananların perde arkası ortaya çıktı.

Yedek olması bekleniyordu 
Takımın 7 asistle bu alanda lideri olan Caner’in hafta içi yapılan çalışmalarda yedek takımda olacağı belliydi. Dün itibariyle maç kadrosuna da alınmadı.

Göztepe maçında tepki göstermişti 
Bunu gören tecrübeli yıldız antrenman sonrası evinin yolunu tuttu. 32 yaşındaki futbolcunun, geçen haftaki Göztepe maçında oyundan alınırken teknik heyete gösterdiği tepkinin bu kararda önemli rol oynadığı öğrenildi.

Bulut - Caner problemi 
Göztepe’nin Halil’le attığı golde de hata yapan Caner’e Erol Bulut tepki göstermişti. Ancak ikili arasındaki problem daha önceye dayanıyor.

Caner'den forma isteği 
Ligin ilk yarısında formda iken Gençlerbirliği maçında yedek kulübesinde olan Caner, bu maçta oynamak istediğini Erol Bulut’a bildirmişti.

İpler koptu 
Milli takımdan döndüğü gerekçesiyle oyuncusunu dinlendiren Bulut, Caner’i bir sonraki hafta Beşiktaş derbisinde de yedek bırakmıştı. Caner de bu karar sonrası hocasına güvenini kaybetti ve ipler büyük ölçüde orada koptu.

Caner dozu artırdı 
Ardından Caner Erkin birkaç kez sahada kararlarını beğenmediği Erol Bulut’a sert tepki gösterdi. Son Göztepe maçında ise bu tepkilerin dozu arttı ve ortaya hoş olmayan görüntüler çıktı.

Formalı paylaşım 
Trabzonspor maçı kadrosuna alınmayan Caner Erkin ilginç bir paylaşımda bulundu. Deneyimli sol bek Fenerbahçe armasını öptüğü fotoğrafı yayınladı ve sarı-lacivertli kalpler koydu.