Ortalaması 2.23 Ortalaması 2.23

TRABZONSPOR’da istifa iddialarının ardından taraftarlar da Abdullah Avcı için harekete geçti. Taraftarlar Abdullah Avcı’nın evinin önünde toplandı… 

Trabzonspor’da dün akşam Alanyaspor maçında alınan 5 - 0 mağlubiyetin ardından teknik direktör Abdullah Avcı’nın açıklamaları ile başlayan süreçte, bugün de önemli gelişmeler yaşandı. 

Ulusal yayın yapan bazı haber sitelerinde teknik direktör Abdullah Avcı’nın istifa edeceği yönündeki haberler sonrasında bugün taraftarlardan önemli bir adım geldi.

Bordo - Mavili taraftar grupları teknik direktör Abdullah Avcı’nın evinin önüde toplanarak deneyimli teknik adama destek verdi.

Taraftarlar Avcı’nın evinin önünde şampiyon teknik direktörü tezahüratlarla destek verirken, Avcı, “Ayağınıza sağlık. Bende sizi seviyorum” diye konuştu. 

Taraftarlar bu sırada Avcı’ya, “Biz taraftar grupları olarak hepimiz buradayız. Geçen sene sezon başında bizden destek istedin, sabır istedin. Biz taraftar olarak fırtınalı denize geldin. Bizimle beraber bizde seninle beraberiz. Burayı bırakıp kimseye, hiç bir yere gitmek gerek yok. Yenilebiliriz, her sene kupa alacağız diye bir şey yok. Biz bu takımı galibiyetlerle sevmedim. Bizi bırakıp hiç bir yere gitme hocam” ifadelerini kullandı. 

Avcı ise, “Duygularımız düşüncelerimiz destekleriniz için teşekkür ederim. Mücadeleye devam edeceğiz” diye konuştu.