Trabzonspor'un Yeni Marşı Seçildi

Ortahisar Belediyesi ile Trabzonspor kulübü iş birliğinde gerçekleştirilen "Trabzonspor Marşı Beste Yarışması", ödül töreni KTÜ Atatürk Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi.

380 eserin juri tarafından değerlendirilmeye alındığı yarışmada 6 eser finale kaldı. Yoğun bir ilginin olduğu gecede birinciliği, "Sevdamız Trabzonspor" bestesiyle Gülnaz Yılmaz alırken, ikinciliği 'Karadeniz Fırtınası Şanlı Trabzon" ile Mesut Döner ve Hüseyin Avni Döner kardeşler, üçüncülüğü ise 'Şampiyonum Trabzonspor' bestesiyle Ömer Topal ve Erdem Temel elde etti.

Mansiyon ödüllerine ise 'Zafer Yakın' bestesiyle Nuri Sarp, 'Biz Sana Aşığız İşte' Köksal Ayşan ve 'Bordo Mavi Rengimiz' Muhammet Ali Yılmaz layık görüldü. Yarışmada birinciye 30 bin, ikinciye 15 ve üçüncüye ise 10 bin TL ödül verildi.

Ödül törenin ardından geceyle ilgili açıklamada bulunan Trabzonspor Genel Sekreteri Ömer Sağıroğlu, Ortahisar Belediyesi teşekkür ederek, "Ortahisar Belediye Başkanımız Ahmet Metin Genç'e teşekkür ediyorum. Trabzonspor marşlarının arasına yenisini eklemek fikri ondan çıkmıştı. 380 eser geldi. Bunun için zaman ayıran herkese çok teşekkür ederiz. Trabzonspor'un marş portföyüne yeni marşlar eklemiş olduk" dedi.

.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Tsss61
Tsss61 - 9 ay Önce

Bu ne laa

pekşen
pekşen - 9 ay Önce

bu nasıl marş yahu ruh yok heyecan yok,tarihimizle alakası yok.yok oğlu yok.bu nasıl iş anlayamadım yazık trabzonspor marşı demeyin buna!

MerNoire28
MerNoire28 - 9 ay Önce

Daha iyisi olabilirdi tutmaz bu

mevlüt aydın
mevlüt aydın - 9 ay Önce

eski dar sokakların da marşı çok daha güzel ve anlamlı buna hiç gerek yok

Vayamk
Vayamk - 9 ay Önce

Bu ne bicim beste

Mehmet Emirzeoğlu
Mehmet Emirzeoğlu - 9 ay Önce

BU ne yav. Trabzonspora yakıştırdığınız marş bumu. Yahu Trabzonspor marşında Trabzona has müzik olur. İnsan dinlediği zaman hah tamda Trabzona yakışmış der. derme çatma , kopyalanmış , Trabzonu hiç hatırlatmayan saçma sapan bir şey olmuş.

zafer
zafer - 9 ay Önce

yuh be yazık bumu heyecanla beklediğimiz marşımız.

Mesut akyol
Mesut akyol - 9 ay Önce

Çok kötü nasıl bir marş bu