banner728

3 İsmin Anket Sonuçları

HaberTS Genel Yayın Yönetmeni Ali Çil'in düzenlediği anketin sonuçları

3 İsmin Anket Sonuçları

Trabzonspor yönetiminin kongre kararı almasının ardından aday olup olmayacağı merak konusu olan, yaptığı açıklamalar ile yeniden adaylığa açık kapı bırakan Celil Hekimoğlu hakkında,"Celil Hekimoğlu sizce yeniden aday olmalı mı?" şeklinde sorulan soruya 2465 oy kullanılırken %62 oranında "evet" oyu kullanılırken %38 oranında "hayır" oyu kullanıldı.

SON İKİ DÖNEMİN BAŞKANI

Trabzonspor'da başkanlık görevi yürüten son iki başkan hakkında sorulan,"Sizce hangisi daha başarılı?" sorusuna 24 saatlik süre içerisinde 3210 kişi tarafından oy kullanıldı. Oy kullananların %62'lik kesimi İbrahim Hacıosmanoğlu'nu Muharrem Usta'dan daha başarılı bulurken, %38'lik kesim ise, Muharrem Usta'yı İbrahim Hacıosmanoğlu'ndan başarılı buldu. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Trabzonsporlu
Trabzonsporlu - 7 ay Önce

Bu insanların hiçbirisi Trabzonsporu sevmiyorlar. Sadece kendilerini ve çıkarlarını düşünüyorlar. Trabzonsporu sevseler hiçbir şeyi düşünmeden bir araya gelirler ve Trabzonsporu en iyi seviyeye çıkartırlar. Trabzonsporu sadece taraftarı seviyor.

Tsts
Tsts - 7 ay Önce

Yuh yuhhh yuuhhhh ya diyecek cok sey var trabzonda yasamayip trabzon sporu tutan birisi olarak trabzonun yiyicileri cekin elinizi bu takimin uzerindennnn yeter bu takimdan nemalandiginiz ustadan iyiymis utandirmada evett tarla kabadayisi

Kalender
Kalender - 7 ay Önce

Scout ekip denildi. Bence iyi de fikirdi ama transferde başarılı olunamadı. Ve bütün iyi niyetlere rağmen 50,yıl güme gitti. İşi ve ne yapılması gerektiğini bilen ajandası dolu, projeleri hazır olan gelsin kulübün başına..

ado
ado - 7 ay Önce

helal size valla kimsenin umurunda değil takım yeter ki m. usta gitsin gerisi önemli değil bu durumlara gelmede bu lobicilik sebeptir

SIRADAKİ HABER