3 Maymunu Oynamaya Son Verilecek!

Trabzonspor maçında verdiği skandal kararlar ile bordo mavili camiada büyük tepki toplayan hakem Ali Palabıyık hakkında radikal karara imza atılıyor.

3 Maymunu Oynamaya Son Verilecek!

Şampiyonluğa yakışır futbol sergileyen Trabzonspor’un bu sezon karşısında en büyük engel olarak ise MHK’nin atadığı hakemler olarak gözükmekte.

8 hafta geride kalırken, Trabzonspor’un aleyhine verilen skandal hakem kararları futbol kamuoyunda büyük tepki toplarken, bordo mavili takımın lehine tek bir hatalı karar verilmemesi dikkat çekti.

Trabzonspor’un rekabet halinde olduğu 3 İstanbul takımının lehine verilen karar kararları ve takdir hakları futbol severler tarafından “lig yine mi dizayn ediliyor?” sorusunu akıllara getirdi.

Trabzonspor oynadığı futbol ile taraflı tarafsız futbol severlere seyir zevki verirken, skandal hakem kararları ligin henüz 8. Haftası oynanmışken mide bulandırmaya başladı.

Süper Lig’de hakemlerin milyonlarca futbol severin gözüne soka soka verdiği skandal kararlar sonrası Kulüpler Birliği’nin de toplanma kararı aldığı bilgisine ulaşıldı.

Anadolu kulüplerinin isyan noktasına geldiği ve hakemlerin adaletsiz kararlarına karşı harekete geçtiği öğrenildi.

Kulüpler Birliği’nin gerçekleştireceği toplantı sonrası Türk futbolunun seyir zevkine gölge düşüren, aldığı skandal kararlar ile oynanan futbolun konuşulmasından çok hakem kararlarının gündeme gelmesinden büyük rahatsızlık duyulduğu ve skandal kararlara imza atan hakemler hakkında radikal kararların alınması bekleniyor.

Skandal kararlara imza atan hakemlerin başında gelen Ali Palabıyık ise listesinin başında bulunduğu ve Türk futbolunun seyir zevkine gölge düşürdüğü için gerekenin yapılacağı bilgisine ulaşıldı.

Güncelleme Tarihi: 06 Ekim 2021, 12:09
YORUM EKLE
YORUMLAR
Turgay kanberi
Turgay kanberi - 3 hafta Önce

Düdük asmadiklari sürece ben inanmam bir karar alındığına

bordo-mavili
bordo-mavili @Turgay kanberi - 3 hafta Önce

tsporun en büyük düşmanları cüneyit denen mankurt ali palanın ümit öztürk hüseyin gökçek daha bunlardan çok mhk şikeci nihat denen mankurt şikeci tff ist bulun itligini yapıyor ben hakem demeye utanıyorum ya bunların aldıkları paralar zehir zıkkım olsun bunlar tam şerefsiz onurunu satan hadiyeyini satanlara yazıklar olsun damgalı şerefsiz hakemler belli zaten onlar kendini iyi biliyor

Aemih
Aemih - 3 hafta Önce

anadolu kulüpleri ancak TS olunca konuşur, çıkıp konuşsalarya

mavi
mavi - 3 hafta Önce

Şu hakemler şunu anlayacak taraftarı oldukları kulüpleri kollamak adına veya maça giderken çevresinden aldıkları akılla maç yönetmeyecek yani özellikle ts maçlarında kuralları uygulayacak bu saaten sonra ts yönetimi 3 5 hakeme pabuç bırakmaz düdüğü astırır.

Zekeriya
Zekeriya - 3 hafta Önce

Türkiye ligine yabanci oyuncular degi, yabanci hakemler lazim. Türkiyedeki hakemlerin neredeye tümü istanbuldan. Her sehirden en az iki hakem olmasi lazim.

Bektas cakır
Bektas cakır - 3 hafta Önce

Süper lig üç takımdandı ibarettır onlara çanak tutan başka takım yoksa lig birliği niye kuruldu çekilin bir alt lige bırakın üçünü beraber oynasınlar ligler birliği super lig olmasa tff mhk olurmu demekki birileri birilerini satıyor bu kadar basit bir maça 8 hakemin sekizde hata yaparmi kulüp başkanları adam yerine konulmadığı için bunlar dans exiyorlar

Mehmet Yakışır
Mehmet Yakışır - 3 hafta Önce

Her sene olduğu gibi bu senede aynı filimleri izliyoruz ne zaman futbol adaleti bizim ülkemize iştirak edecek acaba

SIRADAKİ HABER