433'ün Sörloth Paylaşımı

Trabzonsporlu taraftarların başlattığı kampanya büyük ses getirmeye devam ediyor.

433'ün Sörloth Paylaşımı

Trabzonsporlu taraftarlar eski yıldızlarına kavuşmak için adeta seferberlik başlattı.

Sosyal medya üzerinden Sörloth’un aktif olarak kullandığı İnstagram hesabına kısa süre içerisinde 2 Milyonun üzerinde yorum yaparak 'Come to Trabzonspor' çağrısı yapan Trabzonsporlu taraftarların transfer çağrısı dünyaca ünlü spor sayfasının da dikkatinden kaçmadı.

37, 7 Milyon takipçisi olan 433 sayfası dünyanın en büyük spor sayfası olarak biliniyor.

Dünya spor basının da yakından takip ettiği 433 sayfası, Trabzonsporlu taraftarların Sörloth sayfasını resmi hesabından paylaşırken, Trabzonsporlu taraftarlar bu paylaşıma da büyük ilgi gösterdi.

Trabzonsporlu taraftarlar Sörloth’a sevgisini yaptıkları yorumlar ile göstermeye devam ederken ilk hedef 6,1 Milyon yorum olarak belirlendi.

Kaynak: HaberTS.com

Güncelleme Tarihi: 02 Haziran 2021, 13:48
YORUM EKLE
YORUMLAR
İsmet ismailoğlu
İsmet ismailoğlu - 3 hafta Önce

Sana ihtiyacımız var ne olur dön

ibrahim Kul
ibrahim Kul - 3 hafta Önce

Kul diyor ki Senin goollerin agzimizda tat birakti her sey para degil ne olur tekrar gel bizimizTRABZONSPORA sinin güzel goollerinin hastasiyim seni seviyorum.birakma bizi Şampiyon yap bizi heykelini dikelim Trabzon meydanina .

Osman aydın
Osman aydın - 3 hafta Önce

Shorlot sen bizim evladımızsın canımızsın kanımızsın.senin döneminde şampiyon olamazsak sen bizim şampiyonumuzsun. Bize bir şans daha ver el uzatıyoruz sana sende bize el uzatırsan söz şampiyonluğa senin desteğinle ulaşırız. Sen trabzonspor la özdeşleştin biz seni çok sevdik bizimle ol şampiyon forvetimizle şampiyonluğu bekliyoruz. Seni çok seviyoruz

İsmail kır
İsmail kır - 3 hafta Önce

Eğer olursa görüşme menajeri ile nerede yapılırsa özelikle Trabzona yapılsın ve taraftar oraya akın etsin dünya böyle birşeyi ilk defa görsün

SIRADAKİ HABER