A Spor Ekranlarında 2010-2011 Sezonu Tartışması!

A Spor ekranlarında yayınlanan Takım Oyunu programında 2010-2011 sezonuna vurgu yapıldı.

A Spor Ekranlarında 2010-2011 Sezonu Tartışması!

Antalyaspor-Galatasaray maçı sonrası A Spor ekranlarında yayınlanan Takım Oyunu programında Trabzonspor'un 2010-2011 sezonu şampiyonluğuna vurgu yapıldı ve yorumcular arasında kısa süreli tartışma yaşandı.Selçuk İnan'ın performansından açılan konu Trabzonspor'un şampiyonluğuna uzandı.

A Spor yorumcularından Erman Toroğlu'nun ''Selçuk İnan hangi takımlarda oynadı ve ne yaptı?'' sorusuna İlker Yağcıoğlu ''Trabzonspor'da çok iyiydi ve sıkıntılı şampiyonluk sezonunda (2010-2011) yılında iyi performans gösterdi.'' cevabını verdi.Bu konuşmalardan sonra Erman Toroğlu,İlker Yağcıoğlu'na ''Trabzonspor o sene şampiyon mu oldu?'' sorusunu yöneltti.İlker Yağcıoğlu ise bu soruya ''Bırakın abi bu işleri o senin şampiyonu bellidir.'' şeklinde cevap verdi.

Erman Toroğlu'nun yıllardır ekranlarda savunduğu Trabzonspor'un şampiyonluğu konusu böylece bir kez daha gündeme geldi.Trabzonspor taraftarı bu konuşmalar sonrası Erman Toroğlu'na destek mesajları göderirken İlker Yağcıoğlu'na sert tepkiler gösterdi.

www.haberts.com

YORUM EKLE
YORUMLAR
vedat29@g.hane
vedat29@g.hane - 2 yıl Önce

ŞAMPİYON KELİMESİ NE KADAR GÜZEL BİŞEY. AH ÖLMEDEN BİR GÖRSEYDİM BORDO MAVİM ŞAMPİYON LUĞUNU. .

Kobra 61
Kobra 61 - 2 yıl Önce

İlker yağcıoğlu tam yalama tam süzme şikeci fener köpekleri.

Erkan Türkel
Erkan Türkel - 2 yıl Önce

Bir fenerbahç E nin hanesine bir şampiyonluk daha yazılsın diye koca TRABZONSPOR harcadınız Allah sizi bildiği gibi yapsın inşaALLAH

SIRADAKİ HABER