Abdülkadir Ömür İstanbul'da Burak'la Buluştu

Burak Yılmaz ve Abdülkadir Ömür İstanbul'a birlikte geldi!

Abdülkadir Ömür İstanbul'da Burak'la Buluştu

Beşiktaş'a transferi an meselesi olan Burak Yılmaz, İstanbul'a geldi. Birçok futbolcunun da oturduğu ve ev sahibi olduğu Acarkent'te ev bakmaya gelen yıldız forvetin yanında bir başka yıldız Abdülkadir Ömür de vardı!

Beşiktaş'ta Burak Yılmaz sesleri her geçen gün artıyor. Trabzonspor'dan ayrılması an meselesi olan ve Beşiktaş'a imza atması beklenen yıldız oyuncu İstanbul'a geldi.

Ünlü isimlerin ve bazı futbolcuların da ev sahibi olduğu ya da kiralık olarak oturduğu Acarkent'te ev bakan Burak Yılmaz'ın yanında şu anki takım arkadaşı Abdülkadir Ömür de vardı. Acarkent'te bir emlakçı olan Sinan Şengül'le bir araya gelen Burak Yılmaz burada bir süre burada ev baktıktan sonra kaldıktan sonra yine Abdülkadir'le siteden ayrıldı.

Fanatik / Orhan Yıldırım

Güncelleme Tarihi: 03 Ocak 2019, 11:37
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa
Mustafa - 1 yıl Önce

Bu çocuğu Burak ya bitirecek, yada Trabzon'dan koparacak.

Gökhan
Gökhan - 1 yıl Önce

şuç abdulkadir de değil. şuç hain burağı tekrar TS 'ye getiren hain^2 muharrem usta da ! ama tüm ts taraftarı ahirette yakanda olacak muharrem usta.

Şükrü yavuz
Şükrü yavuz - 1 yıl Önce

Abdülkadir in yanlış kişilerle gezmesi çok sıkıntılı yaşanmış bir barış memiş olayı varken kimse uyarmıyormu anlamıyorum

sülo ts
sülo ts - 1 yıl Önce

Burak Yılmaz,ın yediği boklardan sen de yiyorsun Arda ile de buluşursun

Ömer ustaalioğlu
Ömer ustaalioğlu - 1 yıl Önce

TS süper lig de 2.ci 9.ci sivas ile fark 5 puan kimse kendini darı ambarında görmesin.Abdulkadir den başka maç alacak oyuncu yok. Yönetime duyurulur.

Emin
Emin - 1 yıl Önce

Ya Abdülkadir sen akıllanmıyor musun oğlum bu adamla takıldığın müddetçe kendine zarar vereceksin. Bak o takımdan gitti resmen performansın uçtu. Ne güzel yanında Sosa gibi Yusuf gibi Nwakaeme gibi generaller var. Niye kendini düşünmüyorsun oğlum. Yerinde olsam Burak ı görsem selam vermem, sana zarar verecek bu adamla dostluğun...

SIRADAKİ HABER