Abdülkadir Ömür Olayıyla Alakalı 3 Yorum

Galatasaray maçında oyundan çıkarken tepki gören Abdülkadir Ömür için yazarlardan değerlendirmeler var.

Abdülkadir Ömür Olayıyla Alakalı 3 Yorum

Galatasaray maçının ilk yarısında oyundan alınan ve taraftarın tepkisini çeken Abdülkadrid Ömür için Sabah Gazetesi yazarlarından değerlendirmeler geldi.

- Trabzonspor'da Abdülkadir Ömür, taraftar tepkisi nedeniyle kulübede gözyaşlarını tutamadı. Genç oyuncu bu travmayı atlatabilir mi?

LEVENT TÜZEMEN: Trabzonspor taraftarlarına bir sözüm var; Abdülkadir Ömür öz evlattır. Kötü oynayabilir ancak bir futbolcuyu yuhalamak ve gözyaşlarına boğulmasına neden olmak taraftarlık hakkı değildir. Avcı, Abdülkadir'i kazanmak için ilk maçta 11'e koymalı.

İSKENDER GÜNEN: Abdülkadir Ömür'ün oyundan çıktığı anda üzüntüsünü anlamak mümkün. Yetenekleri olan bir isim ama şu anki ruh hali ile sıradanlaşan bir oyuncu. Abdülkadir Ömür önce öz eleştiri yapacak. Hatalarını görecek, üstüne gidecek ve de çok çalışmak zorunda. Çünkü futbolda sahne sahadır.

ÖMER ÜRÜNDÜL: Abdülkadir olayında en büyük yanlış Abdullah Avcı'da. Bu çok kıymetli ve yetenekli genç, ayağı kırıldığı için uzun süre idman ve maç eksikliği yaşadı. Tam hazır değilken böyle kritik bir maçta görev verilmesi son derece yanlıştı. Tabii ki taraftarın yaptığı hareket futbol sahalarına kesinlikle yakışmayan bir davranıştı. Abdülkadir'in şu anda iyi bir morale ve desteğe ihtiyacı var. Çünkü kesinlikle kaybedilmemesi gereken bir yetenek.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yorum
Yorum - 3 gün Önce

İskender Gonen var ya oynadığı dönem Turkiye nin üzerinde oyuncuydu sonrasinda asla başka iskender bulamadık bugün bir iskenderimiz olsa solda hic problemimiz olmazdı o kadar büyük futbolcuydu.

Ergün ÖZŞAHİN
Ergün ÖZŞAHİN - 3 gün Önce

Abduş'la birlikte oynayan yerli ya da yabancı futbolcular gördükleri en yetenekli futbolcu olduğunu söylüyorlar. O halde Abdus'un sorunu kuvvet noksanlığı demektir. İki kez ağır sakatlık yaşadı. Futbol oynamayan insanlar aynı sakatlıkları yaşasa yürürken zorlanır ki, futbol oynamak ağır bir aktivitedir performans verebilmek zaman alır. Ömür'ün hatası tam hazır hale gelmeden oynamak istemesi. Yapması gereken çalışacak kuvvetlenecek Allah vergisi yeteneklerini sergileyecek yılmak yok.

Trabzonlu Torunu
Trabzonlu Torunu - 3 gün Önce

Bence de en büyük suçlu Abdullah Avcı ,şu an kardeşimiz hazır değil,güçsüz ikili mücadelelerde hep kendini bırakıyor,şu an 11 oyuncusu değil,trabzonspor o oynadığında bir kişi eksik gibi oynuyor,kimse Trabzonspordan değerli değil,haketmiyorsa oynatma kardeşim...

Yilmaz topal
Yilmaz topal - 3 gün Önce

Avcinin futbolcuyu hazirlama konusunda bilgisi zayif . Ozel hoca tutulup hazirlanmali.

SIRADAKİ HABER