Abdülkadir Ömür'ün İlk Sözleri

Süper Lig'in 4. haftasında Galatasaray karşısında sahaya 11'de çıkan Trabzonspor'un yıldızı Abdülkadir Ömür, Henüz ilk yarı tamamlanmadan oyundan alınmış ve taraftarların protestosuyla karşılaşmıştı.

Abdülkadir Ömür'ün İlk Sözleri

Oyundan alındıktan sonra gözyaşlarına hakim olamayan Abdülkadir Ömür'e takım arkadaşları sahip çıktı. Oyuncunun fiziksel gelişiminin yanı sıra, zihinsel olarak da süreci atlatması için özel destek sağlanacağı öğrenildi. Sabah'ın haberine göre teknik direktör Abdullah Avcı da Abdülkadir Ömür'e, "Her zaman yanındayız" diye moral verirken 22 yaşındaki oyuncu da "Ben kendime kızdım, kendime üzüldüm, toparlanacağım" dedi.
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Doğan Taş
Doğan Taş - 3 gün Önce

Bu takım bizimmi , bizim bu kadroda bu takıma hizmet ediyormu , ediyor... eee o zaman bu çocukların her zaman tabiki hazır olmaları gerekli , lakin Abdüşün özel bir futbolcu olduğunuda unutmamalıyız. Takımın yönetmeni sistem değiştirmek durumunda kaldı ve bu yavrumuzu oyundan aldı , çok büyütülecek bir durum değil ,sap la , samanı karıştırmamalı , destek verilmeli ki özel durumundan kurtulsun , hizmeti devamlı olsun , çok motive ve pisikoloji destek zamanı, hocası onun için doğru olanı yaptı , güçsüz olması çimlere kramponların vidalarının s,rtülerek kayması , güçlü futbolcu işi değil, güçlenmesi lazım , daha sıkıntılı bir durumla karşılaşabbilirdi , Allah korusun
yolu açık olsun , moralini yüksek tutması lazım.
kalın sağlıcakla

Hüdaverdi BALLI
Hüdaverdi BALLI - 3 gün Önce

Abdülkadir kardeşim, kendine veya birbaşkasınada kızsan futbolda bu tür iniş ve çıkışlar olacak. Seyircimiz (TS seyircisi) sabırsız ve maç esnasında ne söylediğini bilmez bir şekilde takıma ve oyunculara bağırırlar, çağırırlar. Seyirci isterki her maçı kusursuz oynayasınız ama bu mümkün değil. Tüm futbolcular da inişli çıkışlı dönemler olur. Bizim için bunun en aza indirilmesidir önemli olan.
Kardeşim, seyircinin sana yaptığı hareketin karşılığını senin sahada vereceğine bearaftarıyım n tüm kalbimle inanıyorum. Lütfen önüne bak, ben Trabzonspor taraftarıyım ama Trabzonlu değilim. Senin Messi gibi bir yıldız olacağına canı gönülden inanan bir taraftarım. Siz Trabzonun öz değerlerisiniz. Gönlüm isterki ilk 11 de 4 yabancı 7 yerli fulbolcu olsun ama yetkililer daha iyi biliyor olacak ki, bugün farklı kuralla futbol oynanıyor. Son sözüm,yeteneklerine güveniyoruz ve en kısa zamanda sahalarda fırtına gibi esen ÖMÜR'ü göreceğimize inancım sonsuzdur.

SIRADAKİ HABER