Abdulkadir Parmak Kararı Sonrası Adem Söğüt'ün Açıklaması

Trabzonspor Taraftarlar Birliği Başkanı Adem Söğüt, Abdulkadir Parmak'a verilen ceza sonrası açıklama yaptı.

Abdulkadir Parmak Kararı Sonrası Adem Söğüt'ün Açıklaması

Trabzonspor Taraftarlar Birliği Başkanı Adem Söğüt,  Abdulkadir Parmak'ın süresiz kadro dışı kalması ile alakalı olarak yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı;

"Teknik Direktörümüz Abdullah Avcı’nın kararı sonucunda  Abdullkadir Parmak süresiz kadro dışı bırakılmıştır. Yönetim Kurulu da bu kararı aynen uygulamıştır. 

Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki, hiç kimse Trabzonspor’dan büyük değildir. Trabzonspor’un değerler manzumesine aykırı hareket kim olursa olsun bu camianın içerisinde yeri yoktur! 
Haliyle Teknik Direktörümüz Abdullah Avcı’ya, takım arkadaşlarına ve camiamıza yapılan saygısızlık cezasız bırakılamaz, bırakılmamıştır. 

Unutulmamalıdır ki Abdullah Avcı, 17. sıradan aldığı takımı bugün 4. sıraya kadar yükseltmiştir. Küme düşme hattındaki Trabzonspor’a puanlar kazandırarak yarışın içinde tutmuştur. Oyuncularla ve camiamızla olan ilişkisi, takımımıza oynattığı futbol ve oyun karakteri bize Abdullah Avcı’nın doğru kişi olduğu ve başarıyı getireceğini göstermiştir.

Biz; Teknik Direktörümüz Abdullah Avcı ile başarılı olacağımıza yürekten inanıyoruz. Camiamızın da bizler gibi düşündüğüne ve inandığına eminiz. Sabredelim, güvenelim ve takımımızın yanında duralım.

Son olarak... Tek büyük vardır, Trabzonspor’dur. Tek başarı vardır o da Trabzonspor’un başarısıdır. Uğrunda gidilecek tek yol vardır; Trabzonspor’un zirve yoludur!"

YORUM EKLE
YORUMLAR
Türker
Türker - 2 ay Önce

güzel açıklama. 61numaralı forma giydiği halde sahada rakiplerin çirkefliklerine ve hakemlerin yanlış kararlarına tepki göstermeyip söz konusu Trabzonspor olunca ise her türlü triplere girenlerin bu takımda yeri yok.

Ahmet Çakır
Ahmet Çakır - 2 ay Önce

Herkes çok biliyor. Bu çocuk Trabzon sporlu. Futbolcular arasında kaç tane Trabzonlu topçu var. Neymişiz biz? Fenerde bir Caner var BJK ya da FB de de ağzı durmuyor herif yine kazanılma peşinde... trabzonun sorunu kömün gitsin kafası. Kesinlikle Kötü bir topçu değil... eğitim sevgi ve saygıyla kazanılmalı.

Mustafa ergül samsun bafra
Mustafa ergül samsun bafra - 2 ay Önce

Helal olsun başkana hiç bir oyuncu kulüpten büýük degildir

Doğrucu
Doğrucu - 2 ay Önce

Herkes bir açıklama ve yorum yapıyor da bu duruma esas oğlan ne diyor. Oruç kafasına mı girmiş. açıklamasını merak ediyorum. Normalde bakınca yapılan harekat tam bir ilkokul talebesi.

Adem Kartbak
Adem Kartbak - 2 ay Önce

Tebrikler çok doğru ve yerinde bir açıklama..

Ergin
Ergin - 2 ay Önce

Başka takımlar altyapıdan oyunculara şans vermiyor şans! Parmak gibiler hangi sıfatla kendisini TS’den üstün tutuyor? Hangi mantıkla TS kendisine yanlış yapıyor diye düşünüyor! Başka takımda forma vermezdiler forma! Trabzonsporun değerini bilmeyen oyunculara artık forma verilmemeli! Bundan sonraAltyapıdan oyuncular bu konu hakkında bilinçlendirilmeli!

SIRADAKİ HABER