Abdulkadir Parmak Kararına Taraftarın Verdiği Cevap

Trabzonsporlu taraftarlara yönelttiğimiz anket sonuçlandı.

TRABZONSPOR 23.04.2021, 23:50
Abdulkadir Parmak Kararına Taraftarın Verdiği Cevap

Trabzonspor’un deplasmanda Galatasaray ile oynanan karşılaşmanın son bölümünde teknik direktör Abdullah Avcı’nın oyuna girmesini istediği Abdulkadir Parmak hocasının bu isteğine tepki göstererek tribüne çıkmıştı.

Abdulkadir Parmak’ın bu tavrı teknik direktör Abdullah Avcı’yı fazlasıyla sinirlendirirken, futbolcunun kadro dışı bırakılması yönetimden talep edildi.

Avcı’nın bu talebinin ardından Abdulkadir Parmak 2 idmana da katılmazken, Trabzonspor Kulübü konu ile alakalı olarak resmi bir açıklama yapmadı.

HaberTS, Twitter üzerinden takipçilerine “Abdulkadir Parmak'ın kadro dışı kararı hakkında ne düşünüyorsunuz?” sorusunu yöneltirken, kullanılan 2390 oyun %81,9’u “doğru karar” cevabını verirken, %18,1’lik kesimi “yanlış karar” cevabını verdi.

Trabzonsporlu taraftarların çoğunluğu Abdullah Avcı'nın verdiği karara saygı duyarken, yönetimin konu ile alakalı olarak resmi bir açıklama yapmaması sürecin çok kötü yönetildiği şeklinde yorumlandı.


 

Yorumlar (30)
616161 1 yıl önce
EVET DİYENLER HERHALDE TS LU DEĞİL, AVCI SON 2 HAFTA DAHİL BİR ÇOK HAFTANIN PUAN KAYBI SORUMLUSUDUR. PARMAĞIN OLDUĞU YERDE SAHADA BEKIR, FLAVYO, KAMİL AHMET VE AFOBE VARSA PARMAK AZ YAPMIŞ BEN KÜFÜRDE EDERDİM. AKLI VAR İZAN VAR, NASIL HOCASIN, SERKAN YÜZÜNDEN PARERAYI YOLLADIN EN AZ 10 PUAN GİTTİ, HOCA OLSAN ADAM YIL SONUNDA BIRAKCAK SORUNU ÇÖZERDİN, SENİ AVCI DESTEKLEDİM AMA BUNDAN SONRA HER YERDE HESABINI SORACAĞIM.
Guven 1 yıl önce
Orta sahada berat parmak bakesetss flavio varken baker yunusu oynatanın aklını seveyim! Kamil hala ortasaha oynatanın sağ ve sol bek varken oynatanın aklını seveyim! SON İKİ HAFTADA KAYBEDİLEN PUANLAR AA NIN YAPTIĞI YANLIŞ DEĞİŞİKLİKLERDİR! Ondan önceki üç haftaldaki kayıplar YETERSİZ YUNUSU OYNATMASIYLA ALAKALI! Kısacası liderdik! Son bir sözümde HALİL DERVİŞOĞLUNU ALAMAYAN YÖNETİME bu çocuk ikinci yarı ts de olsaydı en az 5-6 fazla puanımız vardı! AYAKLARINA ÇOK HAKİM VE HIZLI! Bakesetas tan daha fazla katkı sağlar! Gidip balıkesirden eskişehirden topçu alacaklarına TRABZONLU BU ÇOCUĞU BİTİRSİNLER!... AA nın hataları bikenara bırakması herekiyor! BU SEZON HATA ŞANSIMIZ YOK!
DoktorBune 1 yıl önce
Hayırdır ben de EVET dedim, kendimi bildim bileli de Trabzonspor'luyum. 95'te şampiyonluğu oyuncular verirken kahrından 1 hafta odadan çıkmayan da benim.
Şunu bil ki! Yorum yap, eleştir ama kimsenin Trabzonspor'luluğunu sorgulama cesaretinde bulunma!
..
Mesleğin nedir bilmem ama Profesyonel Futbol Adamı (T.D., Futbolcu vs vs) değil isen senin hoca hakkında konuşmaya hakkın yok!
..
Parmak benim beğendiğim bir futbolcu ama unutma ki, 2-3 sene önce 2 lig takımına gönderiliyordu. Takımda en beğendiğim futbolculardan olan Abdüş kendisini ne kadar geliştirdi??? Hatta bunların önünde "Yazıcı" gibi biri varken!
..
Yorumlarınızı yaparken, yapıcı konuşun! Hayır diye sorarlar adama, Periarra gitmeseydi ne olacaktı "Şampiyon" mu? Unutma AVCI gelmeden düşme potasının oralardaydık!
..
Burada sorulması gereken cümle, bu adam ile neden baştan başlamadık olmalı!
..
Artvin li 1 yıl önce
Haklısın ilk önce avcı gitsin
Musa 1 yıl önce
İsterse avcı Uğurcanın yerine kamil Ahmeti oynatır hata ise cezasını. Çeker. Sen kim köpeksin! Ki sana trabzonspor forması verilmiş maça gir denecek sen ben oynamam diyeceksin. Lisansını yırtarım Trabzona girmesini yasaklarım.
Kurt 1 yıl önce
Şımarık ukala kişilik bence ceza doğru amacı takımdan gitmek
Gençağa 1 yıl önce
Trabzonspora karşı olan triplerini sahada rakip oyuncu ve hakemlere karşı nedense hiç göremedik. Kendisini dev aynasında görmeyi bıraksın, bu sezon forma giydiyse kendi performansından değil yedeklerde iyi oyuncu bulunmadığından. Özür dilesin ve konu kapansın. Belki yaz kampında kendisini geliştirir,egosundan sıyrılır da seneye iyi bir yedek olur
Emiroğlu Hasan 1 yıl önce
Trabzonlu futbolcudan olacağız. Ama Abdullah Avcı için sorun değil. Yakında oda istifasını verince. TS yerlinin yerlisinden olacak. Ersun Yanal da iyi yerli oyuncuları göndermişti. Sonrada kendi defolup gitti. Yani zararı çeken hep TS oluyor. Yazıkki
MANUEL 1 yıl önce
Bu cocuk Gs ye satilsin 6 milyon euroya olsun bitsin zaten kendisi de gitmek istiyor. Yurt disina 8' ede verilir. Uzatmanin alemi yok ver parayi indir cepe kafan rahat.
bülent 1 yıl önce
bizim bu duruma gelmesinin sebebi avcının parerayı gönderip sekana güvenmesidir parmak özür dileyip takımdaa kalmalı öz evlat bunu yapmalı
Swiss31 1 yıl önce
Almanya ya git orda oyna Abdülkadir bırak şu futbol cahillerini
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın