Abdullah Avcı'dan Maç Öncesi Berat Özdemir Açıklaması

Transferi yönetimden talep ettiğini ve sonrasında Berat ile görüştüğünü ifade eden Abdullah Avcı, genç futbolcudan övgüyle bahsetti.

Abdullah Avcı'dan Maç Öncesi Berat Özdemir Açıklaması

Abdullah Avcı mücadele sıklığının altını çizerken,"3. gün bugün, 2 günü dinlenmeyle geçirdik. Göztepe, daha iyi durumda geldi fiziksel ve zihinsel olarak. Göztepe, oyun anlamında birbirine yakın bir takım. Kendi sahamızdayız. Geçen hafta oyun gelişti. Bunla beraber sonuç almak istiyoruz.Bizim için gelecek hafta bay arası. Kronik yorgunluklar var. Bunun verileri tüm futbol ailesinde çıkacak. Burayı çalışmaktan çok, taktiksel çalışıp toparlanmayla geçirmek durumundayız. Bilimden de faydalanarak en iyisini yapmaya çalışıyoruz.Kazanma alışkanlığımızı yukarı çekme amacındayız. Bugün onlardan biri olacaktır. İyi odaklandık. İyi odaklanınca başlıkları kaçırmıyorsun." ifadelerini kullandı.

Abdullah Avcı, Berat Özdemir ile alakalı gelen soruya “Türk futbolunun son dönemlerdeki en değerli oyuncularından biri Berat. Talebim oldu yönetimden. Başkan ve yönetime teşekkürler, ısrarcı davrandılar. Trabzonspor'u tercih etmesi, Abdullah Avcı ile çalışmak istemesi değerli.Berat için önce burada, sonra Avrupa Şampiyonası'nda oynamak, daha sonra Avrupa'ya transfer hedef. Yusuf Yazıcı, Okay nasıl gittiyse o da öyle gidecektir. Akıllı, zeki bir oyuncu’” şeklinde cevap verdi.

Güncelleme Tarihi: 06 Ocak 2021, 15:15
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kenan Kapıcıoğlu
Kenan Kapıcıoğlu - 1 hafta Önce

Kulübümüze hayırlı olsun Berat Kardeşim hoş geldin kazasız belasız uzun bir futbol oynamanı temenni ediyorum iyiki bizi seçtin

SIRADAKİ HABER