Abdullah Avcı'dan Övgüler

Abdullah Avcı, TSYD Trabzon Şubesi Dergisi için yardımcıları ile poz verdi, ekledi:

TRABZONSPOR 30.05.2022, 12:15
Abdullah Avcı'dan Övgüler

Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, “Bu başarıda futbolcular kadar, kulübün bütün çalışanları, yönetimin, taraftarın, herkesin payı var. Ben ve ekibim, bu büyük kulübün başarıya ulaşmasına katkı sunmak için çok çalıştık” dedi. 

Ekibi ile birlikte Trabzon TSYD Şubesi Dergisi için poz veren ve “Hiçbir teknik direktör bir takımı tek başına şampiyon yapamaz” diyen tecrübeli teknik adam, “Ben ekip çalışmasına son ederce inanan biriyim. Ortada bir başarı varsa bu sadece bana ait değil. Bu birbirine inanan, fedakarlık yapan ve çok çalışan ekibimizin işi. Ekibimizde yer alan herkes sezon boyunca aynı özveri ve samimiyetle bu işe sarıldı” ifadelerini kullandı.

Avcı, “Futbolcularımızın performansı, sağlığı, gelişimleri, rakibin durumu vs., onlarca veriyi elde etmek, değerlendirmek, en küçük bir detayı bile kaçırmamak için gece gündüz çalıştık, çok yorulduk ama asla durmadık. Başarıya müthiş özveri ile, birlikte ulaştık” diye konuştu.

Ligin tamamlanmasının ardından tatile çıkan Avcı, “Birkaç gün dinlendik ama önümüzde çok yoğun bir program var. Bir yandan Şampiyonlar Ligi, diğer yandan yeni sezon planlaması. Ekibimizdeki herkes bu dönemde de çalışıyor. Şampiyonlar Ligindeki rakiplerimizi a’dan z’ye analiz ediyoruz, yeni transferlerle ilgili planlamalar yapıyoruz. Herkes kendi alanında çalışmalarını sürdürüyor” dedi.

Yorumlar (0)