Abdullah Avcı Kalmasını İstedi! Görüşmeler Başladı

Avcı'nın takımda kalmasını istediği Baker için görüşmeler başladı

Abdullah Avcı Kalmasını İstedi! Görüşmeler Başladı

Dış transferde gaza basan Trabzonspor iç transferde de harekete geçti. Kiralık sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Baker için Abdullah Avcı “1 yıl daha kalsın” yönünde rapor vermişti.

İngiliz oyuncunun çalışma azminden ve uyumlu görüntüsünden memnun kalan Avcı, ekonomik şartların oluşması durumunda Baker’la devam etmek istiyor. İngiliz oyucunun da Trabzonspor’da mutlu olduğu ve kalma yönünde karar verdiği öğrenildi. Bu sezon 700 bin Euro’ya oynayan Baker’ın aynı maliyetle kadroda tutulması gündemde. Chelsea ile bu doğrultuda temaslar başladı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa koç
Mustafa koç - 1 hafta Önce

Bakerdeki yeteneği biz mi göremedik diye düşünüyorum. Yana pas yapmaktan başka ne iş yapmıştır. Yabancı hakkını bu tip futbolculara kullanmaya yazıktır.

Kadir sarıibrahimoğlu
Kadir sarıibrahimoğlu - 1 hafta Önce

Futbolcu israfı tüm sezon 2 frikik 3 korner kullandı takima faydası bu

Semih
Semih - 1 hafta Önce

bence gereksiz, altyapıdan oyunculara şans verilmeli, beceremiyorsalar başka oyuncuya geçsinler. Aynı isimler 6-7sene yedek olamaz!

cavus81
cavus81 - 1 hafta Önce

Biz 3 milyon taraftarmi bilecez yoksa Avcimi bilecek 3 milyonun göremedigini görmüs demekki avci

Türk şad
Türk şad - 1 hafta Önce

Baker merakın yüzünden flavioyu külübede çürütüyoruz. Adam az ısınıyor yedek az ısınıyor yedek. Adama sürekli el freni olucaksın sonrada adam oynayamıyor görünecek. Bu komediden başka bişey değil.Şu bakeri satın alsınlar seneye maç falan takip etmem. İnsan aklı ile bu kadar dalga geçilmez.

SIRADAKİ HABER