Abdullah Avcı'nın Alanyaspor Maçı Öncesi Açıklaması

Abdullah Avcı, ''Onların gücü bizim için çok önemli''

Abdullah Avcı'nın Alanyaspor Maçı Öncesi Açıklaması

Trabzonspor bugün kendi evinde Alanyaspor’u ağırlıyor. Maç öncesinde konuşan Trabzonspor teknik direktörü Abdullah Avcı, “Konyaspor maçından başlayacak olursak, liglerin fazla olduğu, senaryoların içinde değiştiği, ama takım olarak çok doğru karakter ortaya koyduğumuz sonunda kazanma fırsatları yakaladığımız maç oynadık. Süreci hem fiziksel hem zihinsel dinlenerek geçirdik. Özellikle son antrenmanda taktik çalışabilirdik. Rakibimiz adına şunu söyleyebiliriz. 6 maç 3 tane Çağda, 3 tane Bülent hoca.. Takım savunmasını daha fazla ön plana çıkartan, geçişlerde bunu kullanan takım. Bizde buna uygun rakibimizi karşılaması ile ilgili hücum opsiyonları, çözüm opsiyonlarını çalıştık. Umarım sahada bunu en iyi şekilde uygulamaya çalışırız. 7. maçımız oynuyoruz. 6 maç 4 galibiyet 2 beraberlik. Seyircimizden destek e sabır istiyoruz. Bunu yapıyorlar. Onların gücü bizim için çok önemli. Televizyonda futbol severlerin iyi ki Trabzon var dedikleri takım var dedirtmek istiyoruz. Umarım bugün de o günlerden bir tanesi olur. Umarım güzel maç olur” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
61
61 - 4 hafta Önce

Hep sabır hep sabır takımda savunma yok geçen sene forvet yok diye defans yapmışız demek ki
Orta sahaya bol bol oyuncu alındı sol bekte ismail oynuyor alamadık madem sola bek farukcanı niyengönderdiniz

Oflu
Oflu - 4 hafta Önce

avcı dan trabzona hayır gelmez.........bir de ismail hüseyin cornelyus bu takımın oyuncuları asla olamazlar......yazık oluyor

61
61 - 4 hafta Önce

Hoca, takım boyu çok uzun enlemesine öyle yani en azından 3 4 adam yakın olur al ver ile hücum a gider paslaşarak daha etkili olur. Cornelius a daha fazla isabetli orta olmalı, takım yavaş oynuyor.

SIRADAKİ HABER