Abdullah Avcı'nın Baker Kararı

Bordo-mavililerde teknik direktör Abdullah Avcı orta sahada bu sezon forma giyen Lewis Baker'ın da kalmasını istiyor.

Abdullah Avcı'nın Baker Kararı

Yönetime 2. defa "Onu gelecek sezon da kadromda görmek istiyorum" diyen Avcı, İngiliz yıldızın çalışkanlığını, uyum problemi yaşamamasını ve sorumluluk sahibi olmasını övüyor.

GENİŞ KADRO İSTİYOR

Abdullah Avcı gelecek sezon orta sahada geniş rotasyon istiyor. Yüksek maç sayısı ve yoğun trafikte bu sezon çektiği problemlerin aynısını gelecek yıl yaşamak istemiyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mert
Mert - 1 hafta Önce

Baker iyi bir yedek 8 numara. Skoru aldıktan sonra oyuna sokulup topun bizde kalmasında yardımcı olur diye düşünüyorum. Eğer yüksek maaş beklentisi yoksa bence de kalmalı.

Mustafa SÖYLEMEZ
Mustafa SÖYLEMEZ - 1 hafta Önce

Lewis 8 10 diye alındı 2 numarada kaleciye geri pas yan pas Abdullah avcının en sevdiği kalsın hatta abdullah avciyla kalsın of Allahım of millet 7 0 dan sonra gibi saldırır biz yarim sıfırdan sonra skor bulduk deyip bakerdan medet umamaz.
Tam 2 sezondur yarim sıfır bir sıfırdan kaç puan kaybetti bu takım hala geri pasör yan pasör derdindeyiz
Millet uzaya gitti ahaliiiii az ayak uydur
Modern futbol diyorsunuz her kelimede vAllahi De billahi de 70 de 80 de 90 da yok bu korkak futbol

Mert
Mert @Mustafa SÖYLEMEZ - 1 hafta Önce

Futbol geçişli bir oyundur hurra saldırılmaz bu geçişi de 6 ve 8 ler yapar. Halısahada olduğu gibi hızlı ve sağlam adama at topu gitsin kaptırırsa geri döneriz yapamazsınız. Oyun 20-30m de değil 100 metrede oynanıyor. Yan pas oynayamadığın için geçen sene verdin şampiyonluğu 75-85 arası atardın oyuna w tane merkez ortasaha tutardın maçı. Her zaman sörloth nwkaeme bulunmaz. Futbol stratejik bir oyundur. Oyuna akıl koymaz da ne kadar yerden 1 fazla atmaya oynarsan oturur da ağlarsın geçen sene gibi nerede hata oldu diye.

SIRADAKİ HABER