Abdullah Avcı'nın Fenerbahçe Talimatı

Trabzonspor'da Abdullah Avcı'dan oyunculara flaş talimat geldi. Avcı, 7 maçlık galibiyet serisini oyuncularının unutmasını ve Fenerbahçe maçına odaklanılmasını istedi.

TRABZONSPOR 22.02.2021, 17:01
Abdullah Avcı'nın Fenerbahçe Talimatı

Üst üste aldığı galibiyetlerle şampiyonluk yarışında adeta "ben de varım" diyen Trabzonspor'da Abdullah Avcı, 7 maçlık galibiyet serisini oyuncularının unutmasını ve Fenerbahçe maçına odaklanmasını istiyor.

Trabzonspor, Abdullah Avcı'nın gelmesiyle birlikte inanılmaz bir ivme yakaladı. Tecrübeli teknik adamın yönetiminde Bordo Mavililer, 4. sıraya kadar yükselerek şampiyonluk yarışına ortak oldu. 4.sırada 48 puanda bulunan Trabzonspor'un Beşiktaş ve Fenerbahçe ile arasında 3, Galatasaray ile arasında 6 puanlık bir fark bulunuyor. Birçok eksikle gittiği Başakşehir deplasmanından da 3 puan ile dönen Avcı'nın öğrencilerini bu hafta daha zorlu bir karşılaşma bekliyor. Göztepe'ye evinde yenilerek, şampiyonluk mücadelesinde ağır bir yara alan Fenerbahçe'yi evinde konuk edecek olan Trabzonspor, pür dikkat bu maça konsantre olmuş durumda.
 
Abdullah Avcı oyuncularına rehavete kapılmamaları gerektiğini, "7 maçlık seriyi unutun, Fenerbahçe maçına konsantre olun." şeklinde telkin ediyor.Trabzonspor, bu maçı da kazanması halinde ezeli rakibiyle puan farkını sıfırlayacak ve şampiyonluk iddiasını güçlendirecek.

Yorumlar (3)
Mustafa talip 1 yıl önce
Şikebahçe sert oynayıp yıldırmak istiyecek TRABZONUM OYUNA GELMEYELİM 1 ,,0 OLSUN BİZİM OLSUN BORDO MAVİME GÜVENİYORUM
61 1 yıl önce
Bu maçı alırsak gerisi gelir şampiyon bile oluruz
Ts 1 yıl önce
Bu fener her türlü çirkefliği yapacak sert oynayacak hakeme sürekli itiraz edecekler kasıtlı hareketler kesinlikle yapacaklar Serdar Aziz’e dikkat hakemlerin koruyup kolladığı bir çakal dikkatli sabırlı olmalıyız hakemlere dikkat etmeliyiz çok kolay bize kart çıkartıyorlar bilerek Feneri sahada sinirlendirecek kadar sabırlı olmalı hataya zorlamalıyız hücum oyuncuların da gerektiğinde defansa yardımcı olmaları gerekiyor bu ligin en çirkef en çakal olduğunu zanneden kulübü Fener aman dikkat kazanacak gücümüz var bunlar her türlü zorbalık yaparak hakeme etki altına almaya çalışacaklar