Abdullah Avcı'nın Karşılaşma Öncesi Berat ve Ahmetcan Sözleri

Trabzonspor'un Kayserispor deplasmanı öncesinde açıklamalarda bulunan Abdullah Avcı, Ahmetcan isminin altını özellikle çizdi.

Abdullah Avcı'nın Karşılaşma Öncesi Berat ve Ahmetcan Sözleri

Trabzonspor'un deplasmanda karşılaşacağı Kayserispor maçı öncesinde yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulunan Abdullah Avcı şu ifadeleri kullandı;

"Kayserispor Hikmet hoca ile birlikte özellikle içerde iştahlı baskılı oynayan klasik bir geçiş takımı. Bunun karşısında biz direk oyun ve geçişlerde ne yapacağımızı çalıştık. Erken final pasları yapmadan set oynayıp daha fazla topa sahip olup bunu sonuçlandırmak istiyoruz. Milli takım arasına girerken son 3 maç çok aksiyonlu maçlar oldu, git geller oldu, kırmızı kartlar oldu. Hiç vazgeçmeden bunlara karşılık vererek oynadık. Zaman zaman rakibe göre zaman zaman performansa göre kararlar veriyoruz.

Berat bugün hedefinize ulaştığı bir adıma attı milli takıma seçildi. En yetenekli oyuncularımızdan biri de Abdülkadir. Performans dalgalanmaları olabilir. Güzel bir gün olmasını bekliyoruz. Ahmetcan, 11 ay oldu ben geleli 11 aydır bizimle birlikte. Trabzonspor’un gelecekteki yüzü olabilecek kapasiteye sahip. Oyuncu ve insan kapasitesine sahip. Umarım onun için güzel bir başlangıç olur. Altyapıya teşekkür edelim. Umarım onların sayısı çoğalır. Milli takım da yeni bir serüvene başlıyor, onlara başarılar diliyorum. Bu ara zihinsel ve fiziksel olarak dinleneceğiz."

YORUM EKLE
YORUMLAR
Zorlu
Zorlu - 2 hafta Önce

Ne gerek var Berat'a İsmail gibi senin torpillin varken. Denswil kenarda ama yetenek yoksunu İsmail sahada. Adam hiç arkasına bakmıyor. Tutması gereken adam o kanadı transit kullanıp golü de o kanattat artırmasına, üstelik her maç aynı korkulu rüyayı görmemize rağmen senden torpilli olduğu için her maç sahada.

tuncay şişman
tuncay şişman - 2 hafta Önce

ugurcan la devam öylemi Allah yardımcımız olsun la hoca kaleye gelen ilk topu içeri alıyor

Yorum
Yorum @tuncay şişman - 2 hafta Önce

Git kumda oyna

SIRADAKİ HABER