Abdullah Avcı'nın Maç Sonu Tepkisi

Trabzonspor'un 10 kişi kalmasına rağmen büyük bir üstünlük kurduğu Alanyaspor karşılaşmasında sahadan beraberlikle ayrıldı.

Abdullah Avcı'nın Maç Sonu Tepkisi

Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Alanyaspor ile 1-1 berabere kaldıkları maçın ardından konuştu.

İşte Abdullah Avcı'nın sözleri:

Çok kırılmalar yaşıyoruz iki haftadır. Nasıl kırılmalar? Oyun aslında bizim hakimiyetimizde başladı. Saha dağılımımızda sıkıntı vardı ama iyiydik, sabırla oynamamız gerekiyordu.

Sarı kart tartışılır. Bu kadar kolay sarı görülmemesi gerekiyor. Sordum teyit de aldım. Benim içeride hiçbir avantajım yok, olmasını da istemiyorum ama bu kadar kolay sarı kart olmaması lazım.

Uğurcan hatalı bir gol yedi. Olabilir.

Oyunu tam çevireceğiz, elimize alacağız, fırsatlar yaratacak yerde 2. sarı ve kırmızı olabilir. Oyuncum, topa ayağını uzatıyor ve adam takılıyor. İkinci sarıdan hemen kırmızı.

Kazanmak için oyuncularım her şeyi denedi. Çizgiden çıkanlar var. Her türlü aksiyonu aldılar. Vuramadıkları, vurdukları var. Bu kırılmaları üst üste yaşıyoruz. Dönüşler, takımın bütünlüğünü, karakterini gösterir.

Hedefe ve şampiyonluğa giden takımlar bu kadar cezalı olmaması lazım. Vitor Hugo'nun kırmızı kartı doğruydu ama bu kadar kolay olmamalı.

Sahada her şeye itiraz ediliyor. Her şeye konuşuluyor. Hep mi kavga edelim, hep mi tartışalım. Böyle oyun gelişmez.

Geçen hafta 90 dakika 10 kişi oynadı bu takım. Uzun bir yarış. Biz yine tekrar yolumuza devam edeceğiz.

11'e 10 pozisyon vermedik. Pozisyonlar bulduk. Seyirci desteğiyle de kendimizi 1 eksik hissetmeyeceğiz.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Gençağa
Gençağa - 1 ay Önce

Bizim oyuncular penaltıya bile itiraz etmiyor,rakipler ise her topta hakemle konuşuyor

Erdinç Uzuner
Erdinç Uzuner - 1 ay Önce

Fırsat tepe şampiyonuyuz 35 senedir maalesef.Bi eşik var ne yapsak olmuyor.4 günde düşmana liderliği hediye ettik.Hakem fırsatı buldu,affetmez tabi.Bak Fener bu hafta nasıl atıyo zorla.

Akın
Akın - 1 ay Önce

Bu takım bu futbolla şampiyonluk değil ilk dörde zor girer inanç ve ruh yok hep yaşlı adamlar dedeler takımı olmuş bunlar

Bülent
Bülent @Akın - 1 ay Önce

Maçı nerenle seyrettin bu takım bu lig için çok iyi

Osebyo
Osebyo - 1 ay Önce

Büyük takımlara verilmeyen kartlar bize çok kolay gösteriliyor,adam temas bile etmemisken 2.sari karttan kırmızı yiyor ve kimse itiraz etmiyor,bu takımın başkanı yönetimi yokmu,bizde seyretmeyelim maçları o zaman

Ahmet konak
Ahmet konak - 1 ay Önce

Slm arkadaşlar önce abtullah avcı aynaya bak nasil futbol oynatıyorsun böyle rezil futbol körmedim yazik benim körüşüm terhal istifa etmeli

Fatıh aygun
Fatıh aygun @Ahmet konak - 1 ay Önce

Sen ne anlarsın futboldan kac dakıka futboloynadın bırde yorum yapıyorsun

Türker
Türker - 1 ay Önce

Takım hep al gülüm ver gülüm, oyuncular arasında koordine sorunu var. Hamsik-bakasetas-nwakaeme-janini-ugurcan-ismail kötüydü

trabzonsporlu
trabzonsporlu @Türker - 1 ay Önce

sen maç izleme

Toptan Anlayan
Toptan Anlayan - 1 ay Önce

Abi önce itiraz etmeyi öğrenmemiz lazım. Bide topu çok yavaş dolaştırıyoruz hızlı oynamazsak olmaz bu iş. Bugün nwakaeme berbattı oyundan almadın hoca yusuf sarıyı niye oynatmıyosun hoca biraz da kendin de suç ara!

Oflu Ömer
Oflu Ömer - 1 ay Önce

Ahmet a.oğlu.trabzonsporun paralarını nasıl çarçur etmiş görmüş olduk.öze dönüş diye başa gelen adam, özünden uzaklaşı vermiş.iyi bakın arkadaşlar.milli takım ve beşiktaştan kovulan birini trabzonspora getirmiş..nerede yeteneksiz ve yaşlı topçular var alıp kulübe getirmiş.çok övdükleri yunus mallıya ne oldu.peki ismail k.başına ve doğkana ne demeli.alt yapıdaki gençleri görmezden gelen,erce kardeşleri alarakta,kaleci atdanın önüne taş koyan bu zihniyet değişmedikten sonra,trabzonspor hiçbir zaman şsmpiyon olamaz.buğün kendi hataları sonucu puan kaybeden birinin.(suya düşen yılana sarılır).sözü nasılda bu adamı anlatıyor dimi.

Hakan tas
Hakan tas @Oflu Ömer - 1 ay Önce

Siz ne içiyorsunuz kardeşim ya enteresan kafalar


SIRADAKİ HABER