Abdullah Avcı Roma'da Basın Toplantısı Düzenledi

Trabzonspor'da Roma maçı öncesi Abdullah Avcı ve Hamsik basın toplantısı düzenledi.

Abdullah Avcı Roma'da Basın Toplantısı Düzenledi

Trabzonspor teknik direktörü Abdullah Avcı yaptığı açıklamalarda şu ifadelere yer verdi;

Geçen hafta bir müsabaka oynadık. İçinde, oyunların dengeli olduğu, savunmada, hücumda beraber hareket edildiği, zaman zaman Roma’nın zaman zaman bizim oyunu elimize aldığımız, dengeli aslında bu ligin üzerinde müsabaka oldu. Sonuna kadar konsantrasyon yüksek, iki takımın odaklandığı, detayların kazandığıve kaybettiği müsabakan mağlup olarak ayrıldık. Analizini yaptık. 2. maç Roma’nın avantajı olabilir. Oyunda detaylar belirleyici oluyor. Yarın ki müsabakada son ana kadar oyun için içinde neler yapabileceğimizi paylaşıp, sonuna kadar turu zorlamak istiyoruz. Roma takımı da, lige galibiyetle başladı. Onları tebrik ediyorum. Umarım bu şehirden olmaktan mutlu olduğumuz ve keyifli ayrılacağımız bir akşam olur. 

Marek Hamsik ise yaptığı açıklamalarda ‘’İlk maç aslında iki takım için de zorlu geçti. İki takım da sonuna kadar zorladığı maç oldu. Roma korner atışı sonrasında kazandı. Maçı kaybetsekte, maçın sonunda taraftarlarımız bizi tribüne çağırdı. Roma maçında gösterdiğimiz bu performansla nasıl takım olduğumuzu gösteren işaret oldu. Biz yarın sahaya çıktığımızda güzel değerlendirmeyi ve tur atlamayı umut ediyoruz.’’ ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hakan
Hakan - 2 ay Önce

Hocamız AVCI, geçen sezon tamamen defansa yönelik çalıştı fakat halen yediğimiz goller defans hataları ile oluyor. Bu kadro ile de ezici futbol oynayamazsak artık....

SIRADAKİ HABER