Abdullah Avcı: Saygı Beklerdik

Abdullah Avcı: Şampiyon takımız. Hatay’da saygı görmüştük. Burada bozuk para, jeton, patlayıcı madde... Her şeyi attılar. Üzüldük

TRABZONSPOR 11.05.2022, 08:29 11.05.2022, 12:20
Abdullah Avcı: Saygı Beklerdik

Trabzonspor'da teknik direktör Abdullah Avcı, 90 dakika sonunda Kayserispor'u tebrik ederken yaşananlara üzüldüklerini belirtti. Deneyimli çalıştırıcı "Ben oyunun içinde kalmak istiyorum. Yaşananlar hiç olmadı. Kayserispor'a finalde başarılra dilerim. Biz ülkenin şampiyon takımıyız. Geçen hafta Hatay'da bir saygı gördük. Burada da aynısını beklerdik. Patlayıcı madde, jeton, pet şişe, bozuk para her şeyi attılar. Bir sürü şey yedik kafamıza" dedi. Avcı sözlerini şöyle bitirdi: Kupalar kazanılır, kaybedilir ama açılan yaralar kolay kapanmaz.

Yorumlar (6)
lazali 2 hafta önce
Hocam saygiyi maci kazanarak alacktiniz. Size düsmanca davrananlara final yolunu hediye ederseniz, size kimse saygi duymaz
Ali KIRKBİR 2 hafta önce
rakip takım seyircisini eleştirirken birazda kendini eleştirsen ya hoca. takım sahada resmen yürüdü. rakip takım bizi sahadan sildi süpürdü. bizim oyuncular ve özellikle de sen rakibi izledik seyirci gibi izlediniz.
True Legend 2 hafta önce
Trabzonspor'un kardeş kulübü yok bir tek Trabzonspor var
Aaa 2 hafta önce
Ötekileştirme kardeşim, Kayseri'de kardeşimiz. Abilik böyledir, bazen görmemezlikten geleceksin. Yoksa fenerden ne farkın kalır
HASAN 2 hafta önce
ELBET BİRGÜN KAYSERİ ELİMİZE YİNE DÜŞECEKSİN O ZAMAN TS SİZİ KORUMAYACAK HİKMET KARAMAN RİZE DE İKEN BİLİR DOĞRUMU HOCA
Zorlu 2 hafta önce
Hocam günümüzde saygı GÜÇtedir. Sen güçlü isen başta düşmanların olmak üzere yoldan geçen herkes saygı duyar. Sen zayıfsan, aciz isen başta DOSTların olmak üzere herkes çelme takar.
Akşam senin, ekibinin ve sahaya sürdüğün (beyin ve mantalite olarak tatile çıkmış) oyuncular sayesinde GÜÇ de SAYGINLIK da Kayserispor'da idi.
Anlaşılan GÜÇ ve SAYGINLIK sizde ve futbolcularda akıl tutulmasına neden olmuş. Bu nedenle rakibi değil kendini sorgulamalısın. Kenarda sen ve ekibin, sahada takım akşam resmen uyudu, bizi de uyuttu. Ama Kayserispor uyumadı. Tabiricaizse eze eze yendiler. Ve sen bu hezimeti doksan dakika sadece izledin.
Bakatesas, Visca, Hamsik sahada resmen uyudular ve sen onları izledin. Skor olarak öne geçmişken, rakip bastırıyorken ve maçın son dakikaları iken sen Denswil ve Berat'ı oyuna alıp defansı güçlendirmen gerekirken sen akıl tutulması yaşadın.
Kısacası maçı da beklediğin SAYGINLIĞI da sen kaybettin. Ve unutma Hocam futbolda dün yoktur, yarın vardır