Adem Cebeci'nin Yusuf Yazıcı İtirafı

"Yusuf yazıcı’yı Sadi hoca kurtardı"

Adem Cebeci'nin Yusuf Yazıcı İtirafı

“Bugün Yusuf Yazıcı’yı tüm dünya tanıyorsa bunda aslan payı Sadi Tekelioğlu’nundur. Samsunspor’a bedavaya verildi ama Sadi hoca karşı çıktı göndermedi. Eğer gitmiş olsa şimdi sıradan bir futbolcudan bahsediyor olacaktık.”

ADETA KALKAN OLDU

YUSUF Yazıcı’nın bugünlere gelişinde birçok teknik adamın katkısı var. Ancak bir isim var ki, sanki o diğerlerine göre Yusuf’a her konuda kalkan olmuş gibi. Nereden biliyoruz bunu? Bize anlatılanlardan. Yusuf Yazıcı’yı Türk futboluna kazandıran isimlerden birisi olan Erdoğdu Lisesi hocası Adem Cebeci tarihi bir itirafta bulundu.

KOL KANAT GERDİ

KARİYER Planlama Programı için aradığımız Adem Cebeci, Yusuf Yazıcı’ya övgüler yağdırırken, “Hepimizin üzerinde emeği var ancak aslan payını Sadi Tekelioğlu’na vermek gerekir. Sadi hoca her konuda Yusuf’a kol kanat gerdi. Alt yapıda kadro dışı bırakıldığında onu yeniden kadroya aldı ve futbola devam etmesini sağladı” dedi.

Karadeniz Gazetesi - Mert YILMAZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Abdullah Yıldırım
Abdullah Yıldırım - 1 yıl Önce

Allah aşkına şu alt yapıya biraz dikkat edelim bu gençler kolay yetişmiyor yani bunu yapmak bu kadar zormu anlamıyorum.Yani Trabzonspor alt yapı ve iyi Bir scuat ekibiyle transfere falan ihtiyaç duymaz diye düşünüyorum.

Uzunoglu
Uzunoglu @Abdullah Yıldırım - 1 yıl Önce

Ö. beşir hiç bir şansı değerlendiremediği. Hırs olmadan asla. M. Beşir 28 yaşından sonra bir çıkış yakalayacak ancak.

Guven
Guven - 1 yıl Önce

M Beşiri göndermekten kurtaramadı ama

SIRADAKİ HABER