Afobe'nin Dönüşünü Kapattılar!

Stoke City Menajeri Michael O'Neill dikkat çeken açıklama yaptı.

Afobe'nin Dönüşünü Kapattılar!

Trabzonspor'un sezon başında İngiliz ekibi Stoke City'den kiraladığı Benik Afobe, Instagram hesabında flaş bir değişikliğe gitti. Afobe, Instagram hesabındaki Trabzonspor formalı profil fotoğrafını değiştirirken 'bio' kısmından da Trabzonspor yazısını kaldırdı.

Trabzonspor'da sezonun ilk yarısındaki performansıyla beklentileri karşılayamayan Afobe ile yolların ayrılması gündemdeydi. Abdullah Avcı'nın gelişi sonrası forma şansı daha da azalan Afobe'nin devre arasında ayrılmasına yönelik iddialar, bu son hamlesiyle daha da artış gösterdi. 

Stoke City'den kiralanan oyuncunun İngiliz ekibine dönüşü ise mümkün olacak mı belirsiz... Çünkü Türkiye'ye kiralanan bir başka isim Etebo hakkında dün açıklamalarda bulunan Stoke City Menajeri Michael O'Neill, "Bu kesinlikle bir söylenti. Kiralanan oyuncular sezon geneli için kiralanmıştır ve bu değişmeyecek. O dönemde böyle bir anlaşma istediler. O kararı, onlar verdi ve biz de bu karara karşılık verdik. Belki bu kiralama iyi gitmedi diye geri göndermeye karar veremezsiniz. Böyle işlemiyor. Şu anda çeşitli kulüplerde bulunan kiralık oyuncuların ocak ayında Stoke'a dönmesini düşünmüyoruz" ifadelerini kullanmıştı. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Serdar
Serdar - 1 hafta Önce

Gol atmaktan ve attırmaktan haberi olmayan beceriksiz elemanları kim nerden buldu getirdiyse bu kulüpten içeri sokulmasın. Böyle amatörlükler yapıla yapıla Trabzonspor sıradan bir kulüp haline geldi

yaşar
yaşar - 1 hafta Önce

53 yaşımda geldim. Ts çok oyuncu aldi... İşlerinde kötü olanlarda oldu... Ama bunun kadar kötüsünü hiç görmedim... Bunu kim almışsa muhakkak hesap vermeli

The King
The King - 1 hafta Önce

Plaza, Bilal, Diabate, Afobe, Flavio, Marlon, Baker sezon sonu gönderilmeli. Önümüzdeki dönem için de bu elemanlar B takımda antreman yapsınlar. Berat tan sonra bir orta saha, bir de forvet yeterli şimdilik. Şampiyon olacak halimiz yok. Ben olsam Visca yı alır tüm sezonu kurtarırdım.

hako 07
hako 07 - 1 hafta Önce

denizlispor çok istiyordu verin onlarda oynasın orda bile yedek kalır bence

SIRADAKİ HABER