Ahmet Ağaoğlu Canlı Yayında Noktayı Koydu!

Burak Yılmaz ve Onur Recep Kıvrak'ın TFF'ye başvurarak bedelsiz kalma çabası sonrası elini ovuşturan kulüplerin hevesleri kursağında kalacak.

Ahmet Ağaoğlu Canlı Yayında Noktayı Koydu!

Ahmet Ağaoğlu Bein Sports Haber'de Onur ve Burak ile alakalı olarak gelen soruya,"Burak ve Onur'un yaklaşık olarak alacakları miktar toplam 4 milyon euro. Yani bizim 11 milyon euro'luk kadro maliyetinin yaklaşık yüzde 35'ini oluşturuyor. 4 Ocak'a kadar onların paraları ödenir. İsteyen kulüp varsa da, teklifini yapar ve biz de karar veririz." şeklinde cevap vererek, iki futbolcunun bedelsiz serbest kalmasının önüne geçeceklerini açıkladı.

Ayrıca iki futbolcudan sadece Burak Yılmaz'a transfer döneminin son gününde Beşiktaş'tan teklifin geldiğini ve başka takımdan teklifin gelmediğini açıkladı.

Ahmet Ağaoğlu, "Burak ve Onur'un yaklaşık olarak alacakları miktar toplam 4 milyon euro. Yani bizim 11 milyon euro'luk kadro maliyetinin yaklaşık yüzde 35'ini oluşturuyor. 4 Ocak'a kadar onların paraları ödenir. İsteyen kulüp varsa da, teklifini yapar ve biz de karar veririz." ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 19 Aralık 2018, 20:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER