Ahmet Ağaoğlu Müjdeyi Verdi

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu önemli açıklamalarda bulundu.

Ahmet Ağaoğlu Müjdeyi Verdi

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu önemli açıklamalarda bulundu. Ağaoğlu, Abdulkadir Ömür, Sörloth, Ekuban ve Nwakaeme ile ilgili konuları açıkladı.

ABDULKADİR RİZESPOR MAÇINDA

Takımdaki eksiklik olarak Abdulkadir Ömür diyen Ahmet Ağaoğlu: "Bizim şu anda eksik olarak görünen Abdülkadir Ömür var. Yarını bir görelim, bu haftaki antrenman performansı belirleyici olacak. İnşallah Rizespor maçında kulübede olur diye düşünüyorum."

NWAKEME VE EKUBAN AÇIKLAMASI

Ağaoğlu: "Nwakaeme'nin durumu yarın ya da çarşamba günü belli olacak. Ekuban'ın oynayıp oynayamayacağı dahi kesin değildi. 25-30 dakikalık bir oyun oynaması söz konusuydu. Böyle bir oyuncuyu 11'de başlatsanız, 30. dakikada da çıkartamazsınız."

AVRUPA'NIN EN İYİ 5 FORVETİNDEN 1'İ BİZDE  

"Bazı eleştiriler yapılırken konuyu derinlemesine düşünmek lazım ve hocanın tercihlerine saygı duyulmalı. Sörloth'u Avrupa'nın önde gelen liglerinden gözlemciler takip ediyor. Sörloth, Uğurcan'a 'duvar', Uğurcan ise Sörloth'a 'kral' diyor. Avrupa'nın en iyi 3 kalecisinden 1'i bizde. Avrupa'nın en iyi 5 forvetinden 1'i bizde. Sörloth'u 5 büyük ligin takımlarından 6-7 takımının takip ettiğini biliyorum.

SÖRLOTH'U 5-6 SCOUT İZLEDİ

Sörloth'un sözleşmesi niye herkesin derdi oldu? Geldiği zaman söylenen sözleri, yapılan eleştirileri hatırlıyorum. Biz ne yaptığını bilen bir kulübüz. Opsiyonu bizde. Beşiktaş maçında Sörloth'u 5-6 scout izledi. Sörloth için seneye 31 Mayıs'ta ya da o tarihten biraz daha önce satın alma opsiyonunu kullanabilirim, bu hakkım var. Eksik olmasınlar, 'Hemen bu akşam bonservisi alsınlar' demiş bir arkadaş, emri olur, başka istekleri varsa ona göre hareket edelim."

TRABZONSPOR ADINA BİR ŞANS

Ahmet Ağaoğlu: "Uğurcan ile Sörloth'tan biri diğerine duvar, biri diğerine kral diyor. İyi bir kalecimiz var, bana göre Avrupa'nın en iyi 3 kalecisinden biri de, Avrupa'nın en iyi 5 forvetinden biri de bizde. Bu da Trabzonspor adına bizim için şans."

YORUM EKLE
YORUMLAR
Adnan kalayci
Adnan kalayci - 6 ay Önce

Biz ne yaptığımızı biliyoruz diyorsun..staric de dahil dimi..çok bilmiş..Başkanım..

SIRADAKİ HABER