Ahmet Ağaoğlu'ndan 2020 Yorumu

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu 2020 yılını değerlendirdi

Ahmet Ağaoğlu'ndan 2020 Yorumu

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, 2020'yi "Trabzonspor için son ana kadar kovalanıp kaybedilen şampiyonluk hayal kırıklığı, 10 sene sonra kazanılan Türkiye Kupası ise mutluluk yaşattı" diye değerlendirdi.

Abdullah Avcı ile birlikte çıkışa geçtiklerini vurgulayan Ağaoğlu, şunları söyledi:

"Kendimizi sağ salim transfer dönemine attığımız için 2021'e herkesten daha umutla giriyoruz. Trabzonspor her zaman zirve yarışının içerisinde olan ve olmak zorunda olan bir takımdır. En büyük tesellimiz 2020'deki bu ekonomik türbülansa en hazırlıklı takım olarak girmek. Ekonomik önlemleri ve finansal tedbirleri 1.5 sene öncesinden koyduğumuz için dört büyük kulüp arasında en iyi durumda olan da Trabzonspor olmuştur. Pandemiden en çok zarar eden sektörlerden biri de futbol ekonomisi oldu."

AVRUPA ŞAMPİYONASI MESAJI

"Hakem hatalarının minimuma indiği, tüm düdüklerin adaletli çaldığı, hiç kimsenin, hiçbir kulübün canının yanmadığı -özellikle deAnadolu kulüplerinin- bir 2021 beni mutlu eder. Adaletli ve hakkaniyetli sevklerin ve kararların verildiği, Türk futbolunun marka değerinin yükseldiği ve Milli Takımımız'ın Euro 2021'i elinde kupayla zirvede tamamladığı bir yıl olmasından mutlu olurum. Trabzonspor'umuzun sportif alanda başarılı olması tabii ki. Biraz da bize bağlı bu."

Sözcü

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER