Ahmet Ağaoğlu'ndan Başakşehir Maçı Sonrası Flaş Açıklama

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Başakşehir maçı sonrasında hakem hataları nedeniyle hakemlere tepki gösterdi

Ahmet Ağaoğlu'ndan Başakşehir Maçı Sonrası Flaş Açıklama
Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Başakşehir'e 4-2 mağlup oldukları karşılaşmanın ardından hakem yönetimine sert eleştirilerde bluundu.

Pereira'da kırık olduğunu belirten başkan, "Pereira'nın sol ayak tarak kemiğinde kırık var. Yaşananları sadece ben değil milyonlar izledi. Sporcu sağlığı önemli derken sadece kafa kafaya çarpışanlar değil kurallar da önemlidir ve biz ciddi bir hasar aldık" dedi.

Genç oyuncuların hakkının yendiğini kaydeden Ahmet Ağaoğlu, "Bu gençlerin hakkı korunmalı. Soyunma odasında çocuklar hüngür hüngür ağlıyor. Bu çocukların sahada haklarını koruyacak olanlar biz değiliz. Hakemler görevini ciddi ve adaletli şekilde yapacak" ifadelerini kullandı.

Ciddi hatalar olduğunu vurgulayan Trabzonspor başkanı, "Arda Turan, Ekuban'a faul yapıyor ve top çarpıp gol oluyor. Bu şekilde konuştuğum için utanıyorum ama bu şekilde beni konuşturanlar da kendinden utanmalı. Bu genç çocukları doğramaya başlarsanız, ülke futbolu nasıl kalkınacak? Ne ile kalkınacak? Gençlerin hakkını iki yanlış düdüğün arasına sıkıştırmayı hangi vicdan kabul eder?" diye konuştu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Taraftar
Taraftar - 7 ay Önce

Başkan boşa konuşuyorsun böyle boktan hakemler olduktan sonra trabzonspor çok hakkını yerler İstanbul kulüplerinde kına yaparlar popolarina sonraki maça bakacaz helal gençlerimize

Yavuz
Yavuz - 7 ay Önce

Seçim zamanı geldiği zaman Trabzon halkı versin mehteri verin CHP ye oyu alsın aklını başına bu kadar basit

yorum
yorum - 7 ay Önce

adam haklı

The king
The king - 7 ay Önce

Ağlamak ile olmuyor başkan. Golf oynamaya devam. Haftaya Sivas a da yenileceksin...sonra uğraş işin yoksa.

Swiss31
Swiss31 - 7 ay Önce

Riv riv riv

BÜLENT BALTA
BÜLENT BALTA - 7 ay Önce

Sivasinda agoyum varinda yokunda

SIRADAKİ HABER