Ahmet Ağaoğlu'ndan Başkanlık Açıklaması

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu gündeme dair açıklamalarda bulundu.

Ahmet Ağaoğlu'ndan Başkanlık Açıklaması

Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu gündeme dair açıklamalarda bulundu..

Katıldığı bir progrmda soruları yanıtlayan Ağaoğlu Sosa ve Novak ile ilgili ciddi gelişmelerin önümüzdeki ay yaşanacağını ifade etti.

Sosa ve Novak ile ilgili gelen soruyu yanıtlandıran Ağaoğlu "Sosa’nın değişmesiyle ilgili en doğru cevabı ondan alırsınız. Her oyuncuyu alabilirsiniz, paraya bakıyor. Olay onların oynayabileceği ortamı sağlamak önemli.  Sosa ve Novak ile görüştük sözleşme konusunda kendileri çok olumlu. Asbaşkanımız oyuncuların menajerleriyle görüşmelerini sürdürüyor. Kasım ayında çözülmesi bekliyoruz. 

"KULÜPLER BİRLİĞİ'NDE MEHMET SEPİL'İN BAŞKAN OLMASINI İSTİYORUM"
Kulüpler Birliği'nde başkanlığa aday olup olmayacağıyla ilgili soruya yanıt veren Ahmet Ağaoğlu, "Kulüpler Birliği Başkanlığı ile ilgili bazı kulüplerin benimle ilgili düşünceleri var. Ben Mehmet Sepil'in başkan olmasını istiyorum. Kulüpler Birliği'nde iki temel var. Marka değerini yükseltmek ve kulüplerin gelirlerini artırmak. Birkaç kulüp, TFF'nin lisans talimatına tamamen uyuyor. Bize tanınan limitlerin dışında harcama yapmadık. Eğer TFF, ocak ayında bazı kulüplerin talimatları yerine getirmediğini öne sürerek ek süre verirse bu büyük bir haksızlık olur. Kulüpler Birliği'nin en önemli konusu da bu olmalı. Yayıncı kuruluşla yapılan görüşmelerde ve lisans talimatı için yapılan görüşmelerde bu sürecin çok sıkı içinde olan insanlar vardı.  Çok uğraştık. Seçimle alakadar olarak benim verilmiş bir kararım yok. " ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER