Ahmet Ağaoğlu'ndan Flaş Tepki! "Çakallar"

Ahmet Ağaoğlu, camia içerisinde puslu havayı bekleyen "çakallar" olduğunu ifade ederken, bu kişilerin kim olduğu belirsizliğini koruyor.

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Gaziantep deplasmanında kaybedilen 2 puanın ardından MHK’ya tepki göstermek amaçlı TFF’ye gitti.

TFF önünde dikkat çeken açıklamalara imza atan Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu, dışarıda ki düşmanlara tepkisini net şekilde gösterirken Trabzonspor camiasının içerisinde bulunan kişileri de “çakallar” diyerek hedef aldı.

Trabzonsporlu taraftarlar Ahmet Ağaoğlu’nun tepkisinin ardından “çakallar” kelimesinin karşılığını bulmaya çalıştı.

Ahmet Ağaoğlu’nun isim vermeden tepki gösterdiği camia içerisindeki kişilerin kim olduğu merak konusu oldu.

Ahmet Ağaoğlu yaptığı açıklamada, ”Her zaman söylenen bir söz vardır kurt puslu havayı sever diye. Puslu hava kurtların havasıdır. Ama özellikle bu havayı puslandırdıktan sonra buradan kendine nimet arayan çakallar gerçekten boşuna heveslenmesinler. Trabzonspor kulübü yönetimi genel kurulda, genel kurul üyelerinin oylarıyla 3 yıllığına göreve gelmiştir. Genel kurul üyelerinin takdirleri, tercihleri ve oyları doğrultusunda ya görevlerine devam ederler ya da kendi isteklerine de bağlı olaraktan görevlerini genel kurulda bırakırlar. Dışarıda ki yaşamış olduğumuz sıkıntılara içeriden prim vermek çabasında olan insanlar. Takımın almış olduğu başarısız sonuçlar üzerinden yönetime, takıma ve hatta daha ileri giderek oyunculara karşı farklı tutum içerisinde olanlar şunu çok açık ve net olarak bilsinler ki, her şeyin farkındayız. Ve en az onlar kadar zekiyiz. Onun için kimlerle iş birliği yaptıklarını bir kere daha sağlıklı olarak düşünüp analizini yapsınlar. Çünkü Trabzonspor camiası çok büyük camiadır. Ne kendisine yapılan fedakarlığı unutur. Ne de kendisine yapılan ihaneti unutur?”  ifadelerini kullandı.
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa SÖYLEMEZ
Mustafa SÖYLEMEZ - 3 hafta Önce

Başkan bırak çakalı çukalı şu BAKER in bonservisini alın başkan daha fazla parlayıp göze patmadan sis pus kalkmadan alın lutfen

Eto
Eto - 2 hafta Önce

Onlarda temizlersen kralsın başkan

Turk
Turk - 2 hafta Önce

Başkan trabzonsporu küçük dusuruyorsun .Sana kimse inanmıyor.Bu kulupu şampiyon yapma da görelim.Bu yıl son şansın.

SIRADAKİ HABER