Ahmet Ağaoğlu'ndan Maç Sonu Transfer Açıklaması

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, transfer çalışmalarıyla ilgili bilgi verdi.

Ahmet Ağaoğlu'ndan Maç Sonu Transfer Açıklaması

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, 2-0 kazandıkları Fatih Karagümrük maçının ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Haftalar sonra gelen galibiyetin neşelerini yerine getirdiğini belirten Ağaoğlu, "Sıkıntı vardı. Bizim enteresan alışkanlıklarımız var. Yönetime ilk geldiğimizde 26-27 direkten dönen top vardı. Geçen sene son dakikalarda kaybettiğimiz puanlar, bu sene de beraberlikler. Onu bugün kırdık. Hayırlı olsun" şeklinde konuştu.

"Abdulkadir konusundaki tasaaruf ne olur onu zaman gösterecek"
Abdulkadir Parmak’ın kadro dışı bırakılmasıyla ilgili de konuşan Başkan Ağaoğlu, "Hocanın raporu ve talebi doğrultusunda bir ceza söz konusu. Galatasaray maçından sonraki davranışlarından dolayı verilen bir ceza. Bundan sonrası için ne tür bir tasarruf olur onu süreç gösterecek” diye konuştu.

"Önce transfer yapıp daha sonra gelen teklifleri değermlendireceğiz"
Ağaoğlu, transfer çalışmalarıyla ilgili olarak da, "Anlaşma noktasına geldiğimiz 2-3 ve temaslarımızın da devam ettiği 2-3 oyuncu var. Hazırlık kampı başlarken tam kadro olarak kampa başlamayı hedefliyoruz. Mevcut kadrodaki oyuncularımıza da teklifler var. Önce alacaklarımızı alalım sonra satacaklarımıza bakarız gibi bir düşüncemiz var. Stratejimiz bu yönde. Gidecek olan oyuncular tabii ki olacaktır. Önümüzdeki transferleri hazırlık kampının başına kadar bitirmemizdeki amaç, gidenin yerine alacağınız oyuncuda daha iyi hareket alanına sahip oluyorsunuz. Bu nedenle transfer çalışmalarını erken tamamlayıp daha sonra teklifleri değerlendireceğiz" ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 24 Nisan 2021, 21:44
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ömer
Ömer - 2 ay Önce

İyi bir orta saha Beratın kestiği toplar alıp, dağıtacak ayağı iyi adam eksilten bir orta saha sağbek solbek santrafor sağaçık lazım

SIRADAKİ HABER