Ahmet Ağaoğlu'ndan Sakatlıklar Hakkında Açıklama

Sakatlıkları nedeniyle forma giyemeyecek olan oyuncuları hakkında konuşan Başkan Ahmet Ağaoğlu, “Abdülkadir Ömür, Yusuf Sarı, Ogenyi Onazi ve Caleb Ekuban hepsi bizim çocuğumuz. İyileşmeleri için ne gerekiyorsa yapacağız. Bir gün bile erken dönmeleri sevindirici olur” dedi.

Ahmet Ağaoğlu'ndan Sakatlıklar Hakkında Açıklama
banner818

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, üst üste yaşanan sakatlıklar hakkında konuştu. İster istemez morallerin bozulduğunu söyleyen Fırtına’nın patronu, “AbdülkadirYusufOnazi ve Ekuban hepsi bizim çocuğumuz. 4’üne de acil şifalar diliyorum. Sakatlıklarına en az onlar ve aileleri kadar üzülüyorum. İyileşmeleri için ne gerekiyorsa yapacağız. Bir gün bile erken dönmeleri bizler için sevindirici olur” diye konuştu.

Sakatlıkların da futbolun içinde olduğunu belirten Ağaoğlu, “İyi bir kadromuz vardı. Sezon başında da takviyelerle bu kadromuzun alternatiflerini artırdık. Diğer arkadaşlarımızın, sahada oynamayan futbolcular için de mücadele edeceğinden eminim. Bu nedenle sıkıntı yaşamayacağımızı umuyorum. Bu dönemi en az hasarla atlatıp yolumuza emin adımlarla devam etmek istiyoruz” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER