Ahmet Ağaoğlu'ndan Şampiyonluk Mesajı

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu şampiyonlukla alakalı açıklamalarda bulundu.

Ahmet Ağaoğlu'ndan Şampiyonluk Mesajı

Trabzonspor Kulüp Başkanı Ahmet Ağaoğlu, uzun ve meşakkatli bir sezona güçlü bir başlangıç yaptıklarını belirterek, "Umuyor ve diliyorum ki; dünyanın dört bir yanında büyük bir sabır, heyecan ve tutkuyla Trabzonspor’un başarısını bekleyen siz değerli taraftarlarımız bu uzun lig maratonun sonunda hak ettiği mutluluğu yaşayacaktır" dedi.

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Trabzonspor Dergisi'nde yer alan yazısında, uzun ve meşakkatli bir sezona güçlü bir başlangıç yaptıklarını belirterek, "Teknik Direktörümüz Abdullah Avcı ve futbolcu kadromuz, taraftarlarımızın mutluluğunu ne kadar çok istediklerini henüz daha sezonun başında olmamıza rağmen çok net bir biçimde gösterdiler. Futbolcularımızın saha içindeki azim, istek ve hırsı saha dışındaki bizleri de çok mutlu ediyor. Gayretimizi ve heyecanımızı bir kat daha perçinliyor. Umuyor ve diliyorum ki; dünyanın dört bir yanında büyük bir sabır, heyecan ve tutkuyla Trabzonspor’un başarısını bekleyen siz değerli taraftarlarımız bu uzun lig maratonun sonunda hak ettiği mutluluğu yaşayacaktır" dedi.

"Şampiyonluğun en güçlü adayıyız"
Yaklaşık 3.5 yıldır görevde bulunduklarını belirten Ağaoğlu, "Yönetim kurulu arkadaşlarımla birlikte sürdürdüğümüz ekonomik ve sportif planlama, Teknik Direktörümüz Abdullah Avcı ve ekibinin samimi çalışmaları ile birleşince saha içinde ve saha dışında çok güçlü bir Trabzonspor ortaya çıkardı. Sezon başlamadan önce tamamladığımız transferlerimiz, bütçemiz dahilinde kadromuza kattığımız pek çok yerli ve yabancı futbolcumuz ile birlikte Trabzonsporumuz bugün şampiyonluğun en güçlü adayı haline geldi. Ancak unutmamamız gerekir ki; takımımız sadece aramıza yeni katılan futbolcularımızla değil, mevcut kadromuzda bulunan yerli ve yabancı oyunlarımızın yanı sıra Trabzonsporumuzun tarihini, kimliğini ve misyonunu ruhunda taşıyan oyuncularımızın da katkılarıyla başarıya yürüyecektir. Bu nedenle, her şart ve koşulda büyük bir samimiyetle bizlerden desteğini esirgemeyen taraftarlarımızın, Trabzonsporumuzun göz bebeği futbolcularımıza da gereken desteği göstermesi en büyük temennimizdir " ifadelerini kullandı.
"Bizlerin en büyük gücü, birbirine kenetlenmiş, güvenmiş ve inanmış taraftarlarımızdır" diyen Ağaoğlu sözlerini şöyle tamamladı:
"Hep birlikte hedefine yürüyen, hep birlikte başarıyı hedefleyen Trabzonspor camiasının kazanamayacağı hiçbir zafer, üstesinden gelemeyeceği hiçbir zorluk yoktur. Şimdi her zamankinden daha çok bir ve beraber olma zamanı. Hep birlikte YanYana olma zamanı."

YORUM EKLE
YORUMLAR
MerNoire28
MerNoire28 - 4 hafta Önce

Başkan sende iyi biliyorsunki biz bu hakemleri vede istbul medyasını aşıp şampiyon olmamız mucize.daha liğin başı hakemler kendilerine verilen görevi harfiyen uyguluyorlar.resmen liğ dizayn ediliyor...

Hüdaverdi BALLI
Hüdaverdi BALLI - 4 hafta Önce

Sayın başkanım bizler siz kadar şampiyonluğun en güçlü adayıyız diyemiyoruz. Orta saha hiç basmıyor. Bütün hhızlı takımlar bizi yenebilir, bizim orta sahamız hiç yardımlaşmıyor.

hasan
hasan - 4 hafta Önce

Başkanım iyi güzel konuşuyorsunda netice istiyoruz ama senin de gücün bir yere kadar istanbul lobisine karşı.Keşke başarabilseniz burda devran onların istediği şekilde dönüyor.Rakipler geride kaldı başakşehir oldu şampiyon.Rakipler avrupada oynuyor yine 6 puan kayıp olmuyor işte.Bunun ne ilacı var ne de aşısı.Haksızlık karşısında adaletsizlik karşısında biz bağırsak konuşsak ne olur.

The King
The King - 4 hafta Önce

Sol bek, 6 numara ve sağ açık lazım bu takıma. Gervinho, Koita, İsmail, Trondsen bir katkı sağlayamadı şimdiye kadar. Cornelius ta kötünün iyisi. Şampiyonluk zor ama en azından yine ilk dörtte olur bu takım. Bu da çok kötü bir durum değil. Bursa şampiyon oldu küme düştü. Başakşehir şampiyon oldu bir daha kafasını kaldıramıyor. Biz ise 1975 ten beri öyle böyle bu ligin tuzu biberiyiz vesselam.

TS003
TS003 - 4 hafta Önce

Takımın gidişatı hiç iyi değil başkan. Kadro iyi ama sonuçlar kötü. Geçen seneki gibi hep berabere kalıyor takım. Şampiyonluğu kazanacak top oynamıyor takım. Hoca sürekli yenilmeme ile övünüyor.

SIRADAKİ HABER