Ahmet Ağaoğlu'ndan Sörloth Açıklaması Geldi

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu'ndan Sörloth açıklaması

Ahmet Ağaoğlu'ndan Sörloth Açıklaması Geldi

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, transfer çalışmalarının yoğun bir tempoda sürdüğünü ve Teknik Direktör Abdullah Avcı'nın ilk planda istediği 5 oyuncudan ikisini aldıklarını söyledi. FutbolArena'ya konuşan Başkan Ahmet Ağaoğlu, "Hocamız bizden ilk etapta 5 oyuncu istedi. 3'ü tamam. Şimdi 2 tanesi kaldı. Bir sol bek ve bir de forvet. Bu mevkideki oyuncular konusunda da çalışmalarımız yoğun bir şekilde sürüyor" diye konuştu. 

"SORTLOH KONUSUNDA BEKLEMEDEYİZ"
Ağaoğlu, son dönemde özellikle taraftarların da bir numaralı gündemi olan Sörloth ile ilgili de son gelişmeleri aktardı. Başkan Ahmet Ağaoğlu, Sörloth ile ilgili olarak nihai kararı verecek olan oyuncunun hocası olduğunu belirtirken, “O karar sonrası fotoğraf ortaya çıkacak. Çıkacak o fotoğrafa göre de biz pozisyon alacağız. Ancak şu ana kadar bu konuda ne kulübünden ne de hocasından bir açıklama ya da gelişme yok. Biz de beklemedeyiz” ifadelerini kullandı. 

"BU HABERLER MAKSATLI YAPILIYOR"

Sörloth ile ilgili yetkisi olmayan kişiler gelip “Size Sörloth'u getireyim” diyor. Yetkisi olup olmadığını sorduğumuzda ise ‘yok' diyor. O zaman ben de tepkimi koyuyorum. Örneğin aylarca bize Salabi isimli bir sağ bek yazdılar. Menajeri beni arayıp “Başkanım ben oyuncunun menajeriyim. Oyuncumla ilgileniyormuşsunuz basından okudum” dediğinde ben Peres'i bitirmiştim. Bu haberler maksatlı yapılıyor” dedi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER