Ahmet Ağaoğlu'ndan Taraftara Mesaj

Trabzonspor Kulüp Başkanı Ahmet Ağaoğlu, kritik karşılaşma öncesinde taraftara seslendi.

Ahmet Ağaoğlu'ndan Taraftara Mesaj

Trabzonspor, Avrupa kupalarına katılma yolunda taraftarlarını stadyuma bekliyor. Başkan Ahmet Ağaoğlu da, zorlu mücadele öncesi taraftarlara çağrıda bulunarak destek istedi.
 
Trabzonspor, 41 bin 461 kapasiteli Medical Park Stadyumu’nda İstanbul’un 3 büyükleri Beşiktaş, Galatasaray ve Fenerbahçe müsabakalarında rekor seyirciyle oynadı. Ezeli rakiplerine karşı oynadığı maçlarda arkasında gördüğü taraftar desteğini Anadolu takımları karşısında oynadığı maçlarda da görmek isteyen Trabzonspor, Avrupa kupalarına katılma ve zirve yarışında verdiği mücadelede taraftar desteğini arkasında görmek istiyor. 

AĞAOĞLU: "BURALARA GELMİŞSEK TARAFTARIMIZIN DESTEĞİ İLE GELDİK" 

Trabzonspor Kulüp Başkanı Ahmet Ağaoğlu da, son haftalarda düşen seyirci ortalamasına dikkat çekerek, "Takımımız Avrupa kupalarına katılma ve zirve mücadelesi veriyor. Takım olarak bu seviyeye gelmişsek bunda taraftarların büyük bir desteği var. Bu bizden çekildiği anda sıkıntı yaşamaya başlarız. Bizi başarıya taşıyacak olan camianın desteğidir. Büyük maçlara ilgi gösterildiği gibi diğer maçlarımızı da ilgi göstersinler. Şehri ve taraftarlarımızı maça bekliyoruz" ifadelerini kullandı. 


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER