Ahmet Ağaoğlu'ndan Ünal Karaman Tepkisi

Ağaoğlu"Karaman'a sahip çıkın" sözlerine tepki gösterdi

Ahmet Ağaoğlu'ndan Ünal Karaman Tepkisi

Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu, kulübün olağan genel kurul toplantısında bir delegenin, "Ünal Karaman'a sahip çıkın" sözüne tepki gösterdi.

Bordo-mavili kulübün olağan mali genel kurulu, Karadeniz Teknik Üniversitesi Prof. Dr. Osman Turan Kongre ve Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi.

Burada konuşan Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu, bir delegenin, "Teknik direktör Ünal Karaman'a sahip çıkın" şeklindeki sözlerine tepki gösterdi.

Ağaoğlu, "Ben bu cümleyi sarf edilmemiş kabul ediyorum. Görev başındaki hocama, görev başına getirdiğim üstelik 18 Süper Lig kulübü içerisinde 1,5 senedir görevine devam eden iki teknik direktörden birisi Ünal Karaman, Fatih Terim diğeri. Kulüpler 2, 3, 5 teknik direktör değiştirmişler. 'Görev başındaki hocama sahip çıkacağım', bu cümleyi kabul etmiyorum." dedi. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
malik
malik - 9 ay Önce

adam sahip çıkıyor burak -onur gibi milli oyuncuları gönderin dedi başkan da gönderdi bu kadro ile geçensene hakemler puan ları çalmasa şampiyondu bu yılda hırsızlar iş başında sıkı durun başkan. kör taklidi yapan hakemler ve rakipler kasap gibi doğruyor oyuncularımızı sadece biraz insaflı olsun hakemler futbol katillerine müsade etmesinler

SIRADAKİ HABER