Ahmet Ağaoğlu Noktayı Koydu!

Ahmet Ağaoğlu, yeni asbaşkanına karşı eleştiri yapılmasına tepki gösterdi.

Ahmet Ağaoğlu Noktayı Koydu!

Hayrettin Hacısalihoğlu'nun ayrılığı sonrasında yeni asbaşkan olacak olan Mehmet Yiğit Alp hakkında gelen eleştirilere, Ahmet Ağaoğlu'ndan net sözlerle cevap geldi.

Kadırga TV muhabiri Serkan Genç'in,"Asbaşkanlık mevzusu listenin de önüne geçti. İstanbul’dan mı olmalı, Trabzon’dan mı olmalı?" şeklinde fazlasıyla konuşulduğunu başkana hatırlatmasının üzerine Ahmet Ağaoğlu, kendine has tavrıyla cevapladı.

BIRAKIN BUNLARI!

Ağaoğlu asbaşkan Mehmet Yiğit Alp'e yapılan eleştirileri anlamsız bularak “O, o kadar önemli bir şey değil. Önemli olmadığını da herkes görecek. Kulübü yönetim yönetir. Kulübü camia yönetir. Galiba 7 ay içerisinde 111 uçak seyahatim var benim. Ankara’da olsan ne olur? Trabzon’da olsan ne olur? Trabzon’da olsan, işlerin çoğu İstanbul’da. Federasyonda, orada, burada, bankada. E maçlar zaten her hafta Trabzon’da oynanmıyor. Yok ya böyle şeyler. Bırakın bunları abi. Bunların böyle olmadığını anlatmak için, öyle bir şeyi tercih ettim açıkçası. Sorumluluk da bana ait." dedi.

Ahmet Ağaoğlu konuyla alakalı olarak sözlerini şu şekilde noktaladı;

"İşte dün söylüyorlar, ”geminin ikinci kaptanı…” ya bana kimse kaptanlığı, ikinci kaptanlığı, üçüncü kaptanlığı anlatmasın. Teknik Üniversite Denizcilik Fakültesi mezunuyum. Uzak yol gemi kaptanıyım. 6 sene kaptanlık yaptım. Geminin bir limandan alınıp öbür limana nasıl götürüleceğini en iyi bilenlerdenim ben. Bunların böyle olmadığını ufkumuzu da açarak, çok farklı noktalara gidebileceğimize inanıyorum ben.”

 

YORUM EKLE
YORUMLAR
İsmail genç
İsmail genç - 1 yıl Önce

Büyük kaptan sana çok güveniyorum

SIRADAKİ HABER