Ahmet Ağaoğlu'nun 15 Temmuz Mesajı

Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu 15 Temmuz ile ilgili Trabzonspor Resmi Sitesi'nden bir açıklama yaptı.

Ahmet Ağaoğlu'nun 15 Temmuz Mesajı

Başkan Ağaoğlu'nun açıklaması ise şöyle:

“Milletimiz bir tarih yazdı; ülkemiz o zor zamanlardan güçlenerek çıktı”

Başkanımız Ahmet Ağaoğlu, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’ne ilişkin açıklama yaptı. Türk Milleti’nin hürriyet ve demokrasi konusunda göstermiş olduğu sağlam tavır ve duruşa vurgu yapan Başkanımız, günün önemine ilişkin şunları söyledi:

"Vatanımız, 15 Temmuz 2016 günü Cumhuriyet tarihinde daha önce emsali görülmemiş, alçakça bir saldırı yaşadı. Bu ülkenin korunması amacıyla kendilerine teslim edilen silahlarla Türkiye’mizi hedef alan hainlerin o meş’um darbe ve kıyım gecesi, aziz milletimizin vatanperverliği sayesinde başarısızlığa uğratıldı. Gazi Meclisimize, neredeyse devletimizin bütün kurumlarına saldırarak ‘ele geçirmeye’ çalışan alçakların karşısında tarih yapan ve yazan milletimiz, hain planı bertaraf ederek tüm o zor zamanlardan daha da güçlenerek çıkmamızı sağladı.

Bugün, tarih yazan ve yapan milletimizin bağrından çıkan ve 15 Temmuz gecesi kaybettiğimiz şehitlerimizi rahmetle anıyorum. Gazilerimize şükranlarımı sunuyorum. Bu halk destanının yıldönümünde vatanımıza, milletimize, devletimize kast eden bütün hain terör örgütü ve işbirlikçilerini unutmayacağımızı bir defa daha vurgulamak istiyorum. Bu vesileyle Türkiye’mizin bağımsızlığı uğrunda büyük mücadeleler sergileyerek Türkiye Cumhuriyeti’ni oluşturan başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere bütün şehitlerimize rahmet dilerken, gazilerimize de saygılarımı sunuyorum..

İstiklal Marşımızın şairi Mehmet Akif Ersoy’un dediği gibi; Sahipsiz vatanın batması haktır! Sen sahip çıkarsan batmayacaktır...”

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hadi be
Hadi be - 8 ay Önce

Birak bu işleride transferden haber ver geldin geleli bi bok beceremedin sadece marka deyerini kücüldün kimsenin duymadigi bir markayla forma sponsogluğu bak dünya kupasinda 1 takkmda varmiydi bu marka futbolculari bedava yolla dahale kimseyi almadi

SIRADAKİ HABER