Ahmet Ağaoğlu'nun Beşiktaş Maçı Sonrası Açıklaması

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, TRTSpor'a konuştu... Başkan Ağaoğlu, hem GS Store hem de Beşiktaş maçıyla ilgili açıklama yaptı.

İstiklal Caddesi'nde bir eylem yapıldığını duydum, olayla ilgili başka bilgim yok, görüntüleri izlemedim. Yarın açıklamamızı yaparız. Geldiğimden beri bana Burak Yılmaz soruluyor. Şimdi Onur sorusu çıktı. İki oyuncu da kadro dışı. Şu an başka bir gelişme yok.

2-0'dan 2-2 bizi mutlu eden bir sonuç değil, üzgünüz. Şampiyonluk için veya söylemler için o kadar erken ki. Biz maç maç bakıyoruz önümüze. Kazanmamız gereken bir maçtı, önümüzde Rize maçı var. Eksikler ve sakatlar var.

Sosa sakat yerinden darbe aldı sanırım tekrar, yoksa devam ederdi ve asla bırakmazdı. Devre arasına gidiyoruz, hepsini telafi etme şansı var. Bana şampiyonluk soruyorsanız ben önümüzde Rize maçı var diyorum.

Burak ve onu sorusuyla ilgili konuşan Ağaoğlu, "Tekrar ediyorum, bu oyuncularımız süresiz kadro dışı. Verilen ve uygulanan karar var. Neden bu kadar büyütülüyor ve soru soruluyor bu konuda merak ediyorum. Herhangi bir görüşme yok, gelişme yaşandı ve bitti." dedi.

Trabzonspor başkanı öyle bir yerden biri bir şey dedi ve duydu diye sorulara cevap vermez. Bu tür soruları kim söylediyse ona sorun.

Güncelleme Tarihi: 16 Aralık 2018, 23:25
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hüseyin Uzun
Hüseyin Uzun - 2 yıl Önce

Korkma hakkımızı yedi hakem de.hangi iyi yönetim başka maç mı izledik.

Hizir aydin
Hizir aydin - 2 yıl Önce

Yusuf yazıcı oyun dışı olmayacaktı başka oyuncu alacaktin

SIRADAKİ HABER