Ahmet Ağaoğlu'nun Burak Yılmaz Sorusuna Cevabı

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, bugün TRTSpor’da canlı yayına katıldı. Gündem Futbol programında soruları yanıtlayan Ağaoğlu, ilk olarak 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutlayarak başladı.

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, bugün TRTSpor’da canlı yayına katıldı. Gündem Futbol programında soruları yanıtlayan Ağaoğlu, ilk olarak 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutlayarak başladı. 

Ağaoğlu,  Burak Yılmaz ile ilgili gelen soruya da cevap verdi.

BURAK YILMAZ PİŞMANLIĞI YAŞIYOR MU?

Ağaoğlu "Yok hayır asla... Burak Yılmaz suanda Beşiktaş’ın oyuncusu. Bir başka takımın oyuncusu hakkında yorum yapma hakkına sahip değilim. Benim bütün konsantrasyonum kendi takımıma. Nwakaeme’yi, Ekuban’ı, ne iyi etmişiz de almışız…  Rodallega’yı seyrederken ne iyi etmişiz de takımda tutmuşuz. Sosa’yı seyrederken ne iyi yapmanızda takımda tutmuşuz. Kaptan yapmışız. Burak Yılmaz Beşikta’a gittiğinde “Hayırlı uğurlu olsun” dedim. Son söylediğim oydu. Bir kez daha tekrarlıyım. “Hayırlı uğurlu olsun” 

BURAK İLE GÖRÜŞTÜ MÜ?
Yok hayır… Kendi sıkıntılarımız, kendi gündemimiz o kadar yoğun ki… Aile yaşantımızdan tutun da sosyal hayatımız. Ciddi şekilde bundan etkilendi. Yatıyoruz Trabzonspor kalkıyoruz Trabzonspor.. Problem sıkıntı. Diğer kulüplerde değişik şekilde benzeri şekilde sıkıntıları yaşıyor. Bunun onla bağlantısı yok. Görüşmememizin.. Kendi topçularımızla bile neredeyse maçtan maça görüşür hale geldik. " ifadelerini kullandı. 

Güncelleme Tarihi: 23 Nisan 2019, 19:01
YORUM EKLE
YORUMLAR
muhittin çereçivatlı
muhittin çereçivatlı - 1 yıl Önce

Anlat Ağaoğlu anlat saçmalıyorsun burak yılmaz türkiyenin en iyi golcusu sen hala konuşuyorsun sosayıda satacaktın ama adam oynamaya başladı hemen u donuşu yaptın anlat Ağaoğlu anlat heyeccan vermıyorsun..

Ömer
Ömer - 1 yıl Önce

Ahmet Ağaoğlu Ekuban ve nwakaeme yi getiren adamlara dua etsin.Beleş fiyata aldıkları iki süper adam sayesinde konuşuyorlar.Ünal hoca elinde adam adam kalmayınca zorunlu oynattığı adamların süper olduğunu 10 hafta sonra görebildi.

SIRADAKİ HABER