Ahmet Ağaoğlu'nun Yeni Yıl Mesajı

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu yeni yıl mesajı yayınladı.

TRABZONSPOR 31.12.2021, 12:35
Ahmet Ağaoğlu'nun Yeni Yıl Mesajı

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, 2022 yılının tüm insanlığa sağlık, huzur ve mutluluk getirmesi temennisinde bulundu.

Tüm sağlık ve futbol sektörü çalışanlarına şükranlarını sunarak sözlerine başlayan Başkan Ahmet Ağaoğlu, “Bir önceki yıl, insanlık tarihinin en zor günlerinden bazılarını yaşadık. Milyarlarca insan, Covid-19 sebebiyle ailelerinden, sevdiklerinden, sosyal ve kültürel hayatlarından uzak kaldı. Tüm bu süreç boyunca dünyada sadece ve sadece sağlık ve futbol sektörleri ayaktaydı. Bu vesileyle tüm sağlık çalışanları ve futbol emekçilerine bir kez daha şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Dünyada umudun hiç tükenmeyeceğini belirten Başkan Ahmet Ağaoğlu, “Bu yıl ise bir önceki yıldan farklı olarak pandeminin etkilerinin azaldığı, daha çok umutlandığımız bir yıl oldu. Başta futbol sektörü olmak üzere, hayatın geri kalanı bir nebze olsun normalleşti. Bu sürecin baş aktörlerinden doktorlarımız, bilim insanlarımız ve sağlık çalışanlarımız ise dünya tarihine geçecek bir özveriyle pandeminin sona ermesi için büyük gayret gösterdiler. Onlar, bu sürecin her anında bizlere umut aşıladılar. Gerek ülkemizde gerekse dünyanın dört bir yanında bilim insanları pandemiyi sona erdirecek aşıyı bulmak ve insanlara uygulamak için var gücüyle çalıştılar. Umuyor ve diliyorum ki, 2022 yılı Coronavirüs’ten tamamen arındığımız, eskisi gibi güldüğümüz, sevindiğimiz ve birbirimize sarıldığımız bir yıl olur” dedi.

Başarıya ulaşan tüm organizasyonların doğru ekiplerden kurulu olduğunu ifade eden Başkan Ahmet Ağaoğlu, “Gerek futbol, gerek sağlık, gerekse dünya üzerinde hedefine ve başarıya ulaşan tüm sektörlerde doğru insanlardan kurulu büyük bir ekip çalışması vardır. Bugün Trabzonspor’un gelmiş olduğu nokta; sportif, ekonomik ve kurumsal olarak edinmiş olduğu başarılar işte bu ekip çalışmasının bir ürünüdür. Bizim iyi, doğru ve güzel insanlardan oluşan bir yönetim kurulumuz var. İyi, doğru ve güzel insanlardan oluşan bir teknik heyetimiz var. İyi, doğru ve güzel insanlardan oluşan bir futbolcu kadromuz var. İyi, doğru ve güzel insanlardan oluşan bir camiamız var. Tüm bunları bir araya getiren camiamızın 2022 yılında en mutlu ve güzel günlerini yaşamasını temenni ediyorum. Saygı ve sevgilerimle” diyerek sözlerini noktaladı.

Yorumlar (1)
Veli 5 ay önce
2020 de kupa maçında nwakame sakatlandigi için şampiyonluk gitti.ts hem ligi hem kupayı kaldıramaz kupada yedekler oynamali