Ahmet Ağaoğlu'nun Yeni Yönetimi Belli Oldu

Trabzonspor'da Ahmet Ağaoğlu hafta sonu yapılacak olan seçime tek aday olarak girecek. Ağaoğlu yeni yönetim listesini divan başkanlığına sundu.

Ahmet Ağaoğlu'nun Yeni Yönetimi Belli Oldu

Trabzonspor, 1-2 Aralık tarihlerinde Olağan Genel Kurulunu gerçekleştirecek. Mevcut Başkan Ahmet Ağaoğlu dışında aday yok. Fenerbahçe maçı sonrası liste çalışmalarına hız veren Ağaoğlu bu gün listesinin son halini Divan Başkanlık Kurulu Başkanlığı’na teslim ett. Mevcut Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu ile birlikt Cahit Erdem, Zeyyat Kafkas, Faruk Kanca yönetim listesinden çıkarıldı.

Trabzonspor'da hafta sonu yapılacak olan seçimli olağan genel kurula mevcut başkan Ahmet Ağaoğlu tek aday olarak girecek. Ahmet Ağaoğlu'nun eski yönetiminde yer alan Hayrettin Hacısalihoğlu, Zeyyyat Kafkas, Çağlar Bozoğlu, Cahit Erdem ve Faruk Kanca yeni yönetimde yer almayacak.

Listeye yeni giren isimler ise Ahmet Fikret Okan, Yusuf Hayırlıoğlu, Yaşar Kibar Güven, Sertaç Güven ve Eda Lermi Zorer oldu.

Ağaoğlu listeyi teslim etti

Trabzonspor başkanı Ahmet Ağaoğlu ve yönetim kurulu üyesi Ömer Sağıroğlu bugün, Trabzonspor Divan Kurulu Başkanlığı'na gelerek listeyi teslim etti.

İşte yeni yönetim

Trabzonspor’da Ağaoğlu yönetiminin yeni listesi açıklandı.

Yeni yönetim şu şekilde oluştu;

Başkan: Ahmet Ağaoğlu

Mehmet Yiğit Alp, Ertuğrul Doğan, Ömer Sağıroğlu, Emin Kahraman, Müminhan Bilgin, Önder Bülbüloğlu, İbrahim Haluk Şahin, Özer Bayraktar, Yalçın Orhan, Ahmet Fikret Okan, Serdar Ekrem Şirin, Yusuf Hayırlıoğlu, Yaşar Kibar Güven, Sertaç Güven

Yedek yönetim kurulu üyeleri ise şu şekide, Zafer Göktaş, Kemal Ertürk, Dursun Ali Sakarya, Tuncay Uzunal, Lokman Sadıklar, Eda Lermi Zorer, İbrahim ŞahinkayaGüncelleme Tarihi: 29 Kasım 2018, 10:42

YORUM EKLE
YORUMLAR
İBRAHİM
İBRAHİM - 9 ay Önce

Asbaşkanı merek ediyorum? Sanırım 2010-2011 sezon gibi olacak...

SIRADAKİ HABER