Ahmet Ağaoğlu Onunla Bir Araya Geldi

İstanbul'da sürpriz buluşma

Ahmet Ağaoğlu Onunla Bir Araya Geldi

Beşiktaş'ın ligde istediği sonuçları alamaması ve sürekli olarak basına yansıyan Şenol Güneş'in Fikret Orman ile arasında soğuk rüzgarların estiği haberlerinin üzerine İstanbul'da gerçekleşen görüşme kafaları iyice karıştırdı.

İstanbul Zorlu AVM’de bulunan Parle isimli restaurantta Şenol Güneş ile bir araya gelen Ahmet Ağaoğlu, tecrübeli teknik adamla uzun süre sohbet etti.

Beşiktaş'ta yaşanabilecek olası ayrılığın ardından Şenol Güneş'in Trabzonspor'a geri dönme ihtimalini arttıran görüşme, 2010-2011 sezonunu akıllara getirdi.

Bilindiği üzere şampiyonluğun kazanıldığı 2010-2011 sezonunda Şenol Güneş ile Ünal Karaman'ın muhteşem uyumu söz konusuydu. (HaberTS)

Güncelleme Tarihi: 10 Ekim 2018, 20:56

YORUM EKLE
YORUMLAR
biz trabzonluyuz
biz trabzonluyuz - 12 ay Önce

ya kardesim arkadas olamazlarmi ikiside trabzonlu sonucta.ortaligi karistirmaya yarar bu haber tam havamiza girmisken ne geregi var bunun?

Olasali
Olasali - 12 ay Önce

Ünal Hoca'ya büyük saygısızlık olur. Bu saygısızlığı yapacak kadar saygısız olmadıklarına inanıyorum.

Yorum
Yorum - 12 ay Önce

Bu çok salakça bir açiklama unal a boyle teklif goturmek büyük saygısızlık olur senol hoca da asla transfer gorüşmemistir buna kesinlikle eminim.

Boss
Boss - 12 ay Önce

Abesle iştigal. Işi olmayanlarin haber diye yazdiklari abuk subuk şeylerden biri

Boss
Boss - 12 ay Önce

Abesle iştigal.

kamali
kamali - 12 ay Önce

işte bunun için diyorum. Trabzonspor için en büyük tehlike yerel medya denen blenderlerdir. inanın tek işleri trabzonsporu karıştırmak bunların verdiği zararı istanbul medyası vermiyor.
takım iyi giderken bu gerçek bile olsa yazılmaz.
Gs. yı yendik galibiyeti yaşayamadan burak yılmaz bombası ile takımıdemorolize ettiler iki mağlubiyet şimdi 5 sırada takım rakipler dökülüyor. ama yerel medya dedikleri tetikciler iş başında
size birşey demiyorum. zaten demem gerektiğini herkes biliyor. ve söylüyor.

SIRADAKİ HABER