Ahmet Ağaoğlu Resmi Teklifin Geldiği Tek Futbolcuyu Açıkladı

Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Anthony Nwakaeme'ye yaptıkları teklifi açıklarken Abdülkadir Ömür'le ilgili bir itirafta bulundu.

TRABZONSPOR 31.05.2022, 00:23
Ahmet Ağaoğlu Resmi Teklifin Geldiği Tek Futbolcuyu Açıkladı

Ahmet Ağaoğlu, "Nwakaeme'ye yapabileceğimiz en yüksek teklifte bulunduk. 1. sene oynadınız, ek olarak uzaması için performans kriteri. Trabzonspor'un yapabileceği bu. 33 yaşına gelmesi beni endişelendirmiyor ama benim bütçem belli, bu sınırlarda kalmak zorundayım. Para benim için önemli değil demiş. O zaman ortada bir sorun yok gibi algılıyorum ben bunu." dedi.

beIN Sports'a konuşan Ağaoğlu, "Şu anda Ciddiye alabileceğim tek teklif, Ahmetcan Kaplan'a geldi. Uğurcan'ın takımda kalmasından yanayım. Çok çok iyi bir teklif gelirse... Uğurcan Çakır'ı kaleden aldığınızda, o veya ona yakın bir kalibrede kaleciyi oraya koymak zorundasınız. 10'a sattınız da, 7'ye doldurdunuz diyelim. 3 için değer mi? Abdülkadir'e Manchester City'den gelen 23 milyon euroluk teklifi reddetmem, hayatımın pişmanlığı. Yusuf'u verdikten 3 gün sonra gelmişti." ifadelerini kullandı.

Yorumlar (2)
Laz 1 ay önce
22 dedin baskan şimdide 23 diyorsun yalan oldugu ordan belli kim verecek 23 mılyonu baskan 23 milyon edecek futbolcumu bu ne özelliği var da o parayı edecek Kimi kandıroyorsunuz
Saadettin Ustakerimtorunu 1 ay önce
Anthony Limbombe diye bir sol açık var, şuan kulüpsüz. Bir Anthony gider diğeri gelir. Harikalar yaratır. Kaçırılmamalı !