Ahmet Ağaoğlu Taziye Çadırında

Trabzonspor yönetiminden Ünal Karaman'ın annesinin cenazesine hiç kimsenin katılmaması tepkileri de beraberinde getirmişti.

Ahmet Ağaoğlu Taziye Çadırında

Bu yanlışlığı düzeltmek adına  başkan Ahmet Ağaoğlu  cenazeden bir gün sonra dün akşam Konya'ya  giderek teknik direktör Ünal Karaman'a taziye ziyaretinde bulundu. Trabzonspor yönetiminin cenazeye katılmamış olması özellikle Konya'da büyük şaşkınlık yarattı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
KAMALİ
KAMALİ - 1 yıl Önce

akhisarda hava alanı yok izmire geçeceğine konyaya geç arası 2 - 3 saat fark eder. nasılsa milli ara var bir gün fazla izin verirsin futbolcuya unutmayın herkesin bir anne ve bir babbası var. ünal hoca bu acıyı bir daha yasamayacak rabbim annesine hatice annemizin yanında bir makam versin ruhu şaad olsun, ünal hocamada sabırlar diliyorum.

Kamali
Kamali - 1 yıl Önce

Ondan sonra deniyorki trabzonspor neden başarılı olamıyor.
Beşeri ilişkileri olmayan adamları yönetici diye alırsanız sonuç bu olur.
maç var tamam bir görevlendirme yapın kulübü temsilen,
jest olsun diye takımı maçtan sonra konyaya götürseydiniz ne olurdu.
para desen futbolcular bile verirdi o uçağın parasını
işte ekip ruhu, birlik beraberlik böyle durumlarda anlaşılır.
bir fırsat daha kaçtı. bunları göstermek adına unutmayalım sporu yapanlarda sonuçta insandır. onlarında duyguları,hisleri vardır. profesyonelliği ancak bu davranışlarla yenebilirsiniz demogoji ile değil sevdiğini göstereceksin kuru kuruya lafla bu işler olmaz sevgili trabzonspor yöneticileri

Crngiz
Crngiz - 1 yıl Önce

Olmadı çok ayıp oldu

SIRADAKİ HABER