banner766

Ahmet Ağaoğlu Trabzonspor'un Eski Futbolcusuna Patladı!

Trabzonspor Kulübü, eski futbolcusu Özer Hurmacı'nın tazminat ve dava sürecini sert bir ifade ile anlattı.

Ahmet Ağaoğlu Trabzonspor'un Eski Futbolcusuna Patladı!
Trabzonspor Kulübü, resmi yayın organından eski futbolcusu Özer Hurmacı ile yaşanılan tazminat sürecini kamuoyu ile paylaştı, bordo-mavililerin "Trabzon'un çocuğu" vurgusu, yazıda özel detay olarak belirtildi.

TRABZONSPOR'UN ÖZER HURMACI AÇIKLAMASI;

"Tüm spor kamuoyunun malumu olduğu üzere; kulübümüzde geçmiş yıllarda forma giyen Özer Hurmacı, bir önceki dönem Yönetim Kurulu ile yaşadığı anlaşmazlıklar nedeniyle sözleşmesini tek taraflı olarak feshederek TFF'ye başvurmuştur.

Dönemin Yönetim Kurulu tarafından futbolcu ile mutabık kalınan tazminatsız ve hatta kulübümüze 350 bin TL k,r ettirecek fesih anlaşması imzalanmamış ve beraberinde yaşanan süreçte oyuncunun TFF'ye yaptığı başvuru sonrası kulübümüz haksız bulunarak 5 milyon 351 bin TL'lik tazminat ödemeye mahkûm edilmiştir.

Futbolcunun tazminat talebi, Yönetim Kurulumuz tarafından kulübümüzün içinde bulunduğu ekonomik tabloya uygun bir planlama dahilinde ivedilikle çözülmeye çalışılmıştır.

Ancak uzlaşı adına yapılan tüm girişimler "Trabzon'un Çocuğu'' diye anılan Özer Hurmacı tarafından karşılıksız bırakılmıştır!

Trabzonlu olmamasına rağmen, kulübümüzden ayrılırken içeride bulunan 1 milyon 500 bin TL'lik alacağını ''bir telefon görüşmesiyle'' taksitlendiren ve TFF'ye başvurmayan Uğur Demirok'un örnek davranışından hareket eden Yönetim Kurulumuz, aynı talebi Özer Hurmacı'ya da iletmiştir.

Ancak; ''Trabzon'un çocuğu'' diye anılan oyuncu, indirim taleplerimizi reddetmiş, taksitlendirme yönünde yaptığımız pek çok uzlaşma girişimlerimize olumsuz yanıt vermiş ve hatta tazminat bedelini Türkiye Futbol Federasyonu'ndaki kayıtlara ''Trabzonspor'un lisans almasına engel borç'' olarak da işleterek, bu eylemiyle kulüp lisansı almamızı da engellemiştir.

Trabzonspor Yönetim Kurulu olarak; gerek kendi dönemimizde gerekse daha önceki dönemlerden günümüze yansıyan sorunların çözümü için iyi niyet, samimiyet ve dürüstlük ilkeleriyle hareket ettiğimizi bir kez daha vurgulamak isteriz.

Bu anlamda; kulübümüzün tüm iyi niyetli girişimlerine olumsuz yanıt veren, ''Trabzon'un çocuğu'' olarak bilinen Özer Hurmacı'ya kulüp lisansı alabilmemiz için ödememiz gereken 5 milyon 351 bin TL'lik tazminatın tek seferde ödendiğini kamuoyunun bilgisine sunarız!

Saygılarımızla."
 
YORUM EKLE
YORUMLAR
ümit
ümit - 8 ay Önce

gavat fener istese üstüne para da verirdi...trabzona sokmayın iti...lemi halletsin almıyorlar deyip.nara atıyordu alınca böyle.oluyor iste....

ozcan uzunoglu
ozcan uzunoglu - 8 ay Önce

Lemi'de onun kadar suçlu. Ne futbolunu ne de karakterini sevdim. Lemi zorla aldırdı. Fener'e gittiği an TS ile bütün bağları kopartılmalıydı. Alan yönetimde onun kadar suçlu.

Mahmut Arslan
Mahmut Arslan - 8 ay Önce

Ufffff beliydi ne mal olduyu
Zamanında trabzon’a gelmedi Fenerbahçeye gitti sonrada Trabzon’un çocuğu oldu hep o dayısının yüzünden Yok mu o lemi

Ahmet celik
Ahmet celik - 8 ay Önce

Neyin ofgesi bu neymis trabzonun cocuğuymus o na o mukaveleyi yaban beyinsiz yönedicilerin Allah belasini versin

Cizyo
Cizyo - 8 ay Önce

Yaziklar olsun

Erkan
Erkan - 8 ay Önce

Daha önce de burdan yazmıştım Uğur gibi delikanlı futbolcuyu ararız diye...işte tamda bunu anlatmaya çalışmıştım yazıklar olsun

Amasyali fanatik
Amasyali fanatik - 8 ay Önce

Zekiye sahip cikmayanlar okudunuzmu ozer serefsizin yaptigini sozde trabzonlu boyle trabzonlulara yaziklar olsun

Taraftar
Taraftar - 8 ay Önce

Fenerbahçe'yi seçip İstanbula giden bir futbolcuyu oradan gönderildikten sonra takıma transfer eden aracılık yapan herkes suçlu o parayı nasıl yiyecek... Midesi geniş karakteri zayıf karaktersiz topçuların hepsini takıma doldurup kulübü borç batağına sokan yöneticiler en büyük ihaneti siz yaptınız... Takım şike sürecinden sonra karanlık eller tarafından içerden yok edilmeye çalışılmış yönetici menajer teknik direktör kılıklı olanlar tarafından cezalandırılmış şimdi ortaya çıkıyor...


SIRADAKİ HABER