Ahmet Çakar'ın Penaltı Yorumu

Süper Lig'in 27. Haftasında lider Trabzonspor, 2-0 geriye düştüğü karşılaşmada Yukatel Kayserispor'u 3-2 mağlup ederek yoluna dolu dizgin devam etti.

TRABZONSPOR 26.02.2022, 08:51
Ahmet Çakar'ın Penaltı Yorumu

Süper Lig'in 27. Haftasında lider Trabzonspor, 2-0 geriye düştüğü karşılaşmada Yukatel Kayserispor'u 3-2 mağlup ederek yoluna dolu dizgin devam etti.  Sabah Gazetesi yazarı Ahmet Çakar da karşılaşmayı değerlendirirken dikkat çeken ifadeler kullandı.

Ahmet Çakar: Yüzde yüz penaltı

Artık Trabzonspor için 'bitirdi' diyebiliriz. Dün gece de kazandılar ya söylenecek bir şey yok. Kimi şans diyebilir, kimi muhteşem dönüş diyebilir ama her şey herkes ve özellikle futbolun ilahları Trabzonspor'u seviyor. İlk yarıya bakıyoruz, tel tel dökülen bir Trabzonspor. Orta saha hakimiyeti tamamen Kayserispor'da. Çıkarken kaptırıyorlar, Kayserispor da kontratağa çıktığında geri dönemiyorlar.Sezonun en kötü 45 dakikasında Trabzonspor 2-0 geriye düştü. Hem de mükemmel gollerle. Bu mükemmellik tabii ki Trabzonspor defansının negatif mükemmelliği. Yani diğer bir deyimle, amatörce yenen goller. Genç Ahmet olsun, sol bek Puchacz olsun bu gollerin baş sorumlularıydı. Pek tabii ki ikinci yarıda kemendi yiyip oyundan alındılar.

Yorumlar (1)
Murat YILDIRIM 5 ay önce
Futbolun ilahları diye bir şey olamaz. Bunu söyleyen de yazan da sıkıntıda kalır. Lütfen bunlara dikkat edelim. Tek ilah var, o da Allah ( ( cc. )