Ahmet Çubukçu'dan Kongrede Dikkat Çeken Açıklama

Trabzonspor Kulübü eski asbaşkanlarından Ahmet Çubukçu, Trabzonspor'un olağan kongresinin il gününde dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Ahmet Çubukçu'dan Kongrede Dikkat Çeken Açıklama

Ahmet Çubukçu "Yönetimin ibra gününde biraz daha kalabalık olması gerekirdi. Tek adaylı bir liste, bir önceki liste ile bir sonraki liste arasında yaklaşık 5 kişilik bir değişiklik var. Tek aday olmasından dolayı katılım az. Eski yıllara dönüyorum. Son olağan kongrede 3 adaylı bir kongre vardı. 8, 9 bin kişi doldurmuştu."Dedi.

Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu'nun ayrılığı ile alakalı olarak da konuşan Çubukçu,"Mevcut asbaşkan şuanda görev almadı. Yönetim içerisinden ve katılanlar arasından sayın Ağaoğlu asbaşkan belirleyecektir. Yönetim kurulları devam eden bir süreç içerisinde işliyorlar. İnşllah iyi olur, iyi bir karar verirler." Şeklinde konuştu.

Ahmet Çubukçu sözlerini şu şekilde tamamladı;

"Ekonomik durum gerçekten zor, Muharrem Usta geldiğinde de, İbrahim Hacıosmanoğlu geldiğinde de gül bahçesinde bulmadı kendini. Bu yönetim geldiğinde de bulmadı. Trabzonspor'a hizmet eden bütün yönetim kurulu üyeleri zor bir işe soyunuyorlar. Dışardan göründüğü gibi kolay değil. Sportif başarının olması lazım. Bir Fenerbahçe galibiyeti camiaya yapıştırıcı rolü üstlenmiş oldu."
 


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER